Jeszcze niedawno pisaliśmy o bardzo dużym jackpocie, który czekał na swojego właściciela w popularnym slocie Mega Moolah. Okazało się, że w końcu został zdobyty. Chcielibyśmy podzielić się szczegółami tego wydarzenia z naszymi czytelnikami, jest to bardzo ważna wiadomość w świecie hazardu, ponieważ sama suma jest bardzo wysoka. Takie przypadki potwierdzają, że w hazardzie rzeczywiście można wygrać większe pieniądze.

Szczegóły wygranej jackpota Mega Moolah

Jackpot Mega Moolah zdobytyMicrogaming potwierdza, że 8 maja został zdobyty jeden z najbardziej oczekiwanych jackpotów w świecie hazardu. Udało się to z pomocą nie klasycznej wersji Mega Moolah, lecz jedną z ostatnich odmian, czyli Atlantean Treasures: Mega Moolah. Bardzo ciekawe jest to, że gra pojawiła się w kasynach pod koniec lutego 2020 roku (została wyprodukowana 25 lutego tego samego roku), a już zdążyła wypłacić swój pierwszy jackpot i to nie byle jaki.

Sumę jackpota oblicza się na prawie 8 milionów euro, a dokładnie jest to 7 784 425 euro. Kwota ta jest bardzo wysoka i sprawiła, że zwycięzca dzięki niej stał się milionerem, jeśli nie był nim już wcześniej. Mimo że suma jest bardzo wysoka, nie jest to cały jackpot, który można było wygrać, tylko jego część. Dla bezpieczeństwa zwycięzcy, pozostał on zupełnie anonimowy, nie możemy więc o nim nic powiedzieć. Wiemy jedynie, że wygrana padła w kasynie River Belle. Jeśli chcesz poznać szczegóły, pokieruj się na oficjalną stronę Microgaming.

Jackpoty Mega Moolah od Microgaming

Atlantean Treasures: Mega Moolah został przygotowany dla Microgaming przez utalentowaną grupę Neon Valley Studios. Gra od razu zainteresowała wielu graczy, jak wszystkie sloty z serii Mega Moolah. Tym razem producent przenosi nas pod wodę, gdzie możemy znaleźć wiele morskich stworzeń. Jak można się spodziewać, gra jest bardzo dobrze wykonana pod względem graficznym, technicznym i muzycznym. Wszystkie te kwestie od razu przenoszą nas do podwodnej krainy.

Podczas gry możesz spotkać ryby, koniki morskie, a także piękną syrenę, która pomaga w wygranej. Do tego podczas gry zbierasz perły, a przechowywane są one w wielkiej muszli. Jeśli uda Ci się zdobyć odpowiednią liczbę pereł, masz szansę wygrać jackpota. Losowanie jackpota odbywa się tradycyjnie, dokładnie tak, jak w reszcie slotów tego typu. Masz 4 z nich do wylosowania, a są to Mini, Minor, Mega i Major. Zostajesz przeniesiony do koła fortuny, który zaczyna się kręcić, kiedy jesteś gotowy. Po kilku sekundach już wiesz, który jackpot wygrałeś.

Gra ma kilka symboli bonusowych, dzięki którym można zdobyć pewne dodatki, ogólnie zapewnia ona wiele rozrywki. RTP gry nie jest zbyt duże, lecz mimo wszystko jest to slot progresywny, więc jest to zrozumiałe. Mimo to producentowi udało się ustalić stopę zwrotu na poziomie 92.02%. Gracze nie są jednak za bardzo zadowoleni z gry bazowej, która może zagwarantować największą wygraną jedynie wynoszącą 500 x stawka gracza, co nie jest zbyt wysoką wygraną. Jeśli więc chcesz zagrać w Atlantean Treasures: Mega Moolah, to wyłącznie dla tych wysokich jackpotów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej gry, warto zajrzeć tutaj.

Jackpoty progresywne od Microgaming

Microgaming miało ostatnio dość wiele wydatków. Najpierw bardzo duża wygrana w kwietniu, która zabrała z ich konta kilka milionów euro, teraz wygrana w River Belle licząca prawie 8 milionów euro. Wygrane te jednak pochodzą ze slotów progresywnych, więc tak naprawdę olbrzymią część zwycięskich sum zapłacili sami gracze. To właśnie dlatego Microgaming może sobie pozwolić na nagradzanie swoich graczy takimi sumami.

Widać jednak, że producent nie ucierpiał, ponieważ już na początku maja postanowił wprowadzić na rynek najnowszy slot z serii Mega Moolah o nazwie Absolootely Mad. Oblicza się, że z samych slotów progresywnych z tej serii Microgaming wypłaciło ponad miliard euro i jak widać, na tym nie skończy. Nowy slot ma bardzo podobne zasady do wszystkich poprzednich, tylko charakteryzuje się innym motywem. Został on przygotowany przez Triple Edge Studios. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, odsyłamy do głównej strony Microgaming.

Poczytaj o wypłacalnych slotach tutaj.