SLOTS ONLINE

Jaka gra ma taką popularność jak automaty online? W KasynoHEX opowiemy Tobie wszystko o automatach online, ich historii, funkcjach i będziesz mógł je wypróbować za darmo. Ze względu na dużą różnorodność darmowych automatów do gier online wielu graczy marzyło o zgromadzeniu wszystkich swoich ulubionych tytułów w jednym miejscu. Na stronie KasynoHEX znajdziesz tysiące automatów wideo i na pewno nie będziesz się nudził.

Nie jest zaskakujące, dlaczego gra automaty online są tak popularne: są kolorowe, zabawne, nie wymagają szczególnych umiejętności, mają niskie stawki i dają natychmiastowe wyniki. Nowoczesne automaty online mogą pochwalić się tysiącami odmian, w tym tematycznymi automatami online z postaciami z popularnych filmów i seriali telewizyjnych.

Cały czas nasz zespół pracuje nad uaktualnieniem listy gier online. Dzięki temu znajdziesz najlepsze premiery i kultowe bestsellery.

Jeśli interesuje Cię nowy tytuł i chciałbyś grać w nie za darmo lub po prostu zauważysz, że coś nie działa na stronie, zgłoś to za pośrednictwem formularza kontaktowego, a my natychmiast to naprawimy. Wasze sugestie i uwagi są dla nas cenne.

Wybierz z naszej listy najlepszych kasyn online i graj już teraz!

Zastrzeżenie reklamowe
KasynoHEX to niezależny portal publikujący recenzje wiodących spółek kasynowych. KasynoHEX uczestniczy w programach partnerskich oraz udostępnia informacje na temat dostępnych kasyn. Przekierowanie użytkowników na strony kasyn jest nagradzanie przez programy partnerskie. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na kliknięcie w link przekierowujący na stronę danego kasyna w celu zasięgnięcia informacji o nim bądź w celu złożenia depozytu, wówczas KasynoHEX może otrzymać komisję od kasyna.

KasynoHEX nie nalicza użytkownikom żadnych opłat. Przysługujące nam komisje z tytułu udostępniania informacji o kasynach nie mają wpływu na wrażenia z gry dla użytkownika.

#KasynoBonusZagraj wRecenzjaGryDepozyt
1
Casombie
100% do 500€ + 100 DS Casombie 4000+
2
Nomini
100% do €200 cashback Nomini 1611+
3
Wazamba
100% do 2000 zł + 200 DS Wazamba 1787+
4
Betinia
3200 zł + 200 DS Betinia 300+
5
EnergyCasino
20 PLN + 200% aż do 500 zł + Cashback EnergyCasino 3155+
6
Casinonic
4800 PLN Casinonic 1400+
7
Nitro Casino
100% do 500 zł + 150 DS Nitro Casino 2000+
8
CasinoEuro
200% do 4000 zł + 400 DS na Fire Joker CasinoEuro 1210+
9
Vulkan Vegas
4000 zł + 175 DS Vulkan Vegas 3590+
10
SlotWolf
100% do 1400 PLN SlotWolf 4961+

Od Jednorękich Bandytów do Automatów Online

Slot online – to gra losowa, która ma od 3 do 5 i więcej bębnów, kilka linii wypłat, różne funkcje bonusowe, symbole i jackpoty.Wielu z nas widziało tradycyjne automaty do gry w kasynach naziemnych, barach lub filmach. Nazwa „jednoręki bandyta” wzięła się od wajchy z prawej strony, która dawała energię do obrotu bębnów. Początkowo na automacie można było wygrać papierosy, gumy do żucia lub darmowe drinki. Z czasem stały się maszynkami do zarabiania pieniędzy.

Czym jest automat do gry? Ogólnie rzecz biorąc automaty do gier online za darmo czy na pieniądze to skomputeryzowane wersje właśnie tych dobrze znanych gier lądowych. Jednakże wybór jest znacznie większy, grafika lepsza a wypłaty wyższe. Wszystkie z nich mają przyjazny interfejs i charakterystyczne efekty dźwiękowe.

Jak grać w gry na automatach: strategia i porady do podążania

Jak działają automaty online? Jak grać na automatach? Nie ma nic prostszego, niż darmowe gry maszyny. Gracz powinien postawić zakład, zakręcić bębnami i czekać na zwycięską kombinację. Istnieje wiele wskazówek w temacie automatów do gry online, w których można wybrać najlepszą grę i wygrać jackpot. Każdy gracz prędzej czy później tworzy swoją strategię i podąża za nią. Ogólnie rzecz biorąc oprogramowanie RNG (Random Number Generator) używane we wszystkich automatach do gry zapewnia równe szanse na wygraną każdemu graczowi. Jedną z najważniejszych wskazówek dotyczących strategii online automatów jest oczywiście rozpoczęcie od darmowych, wirtualnych pieniędzy i ofert bonusów w najlepszym kasynie online, aby zdobyć praktykę.

jak grać na automatach online

Czy są sposoby na automaty?

Automaty do gier online są losowe i sterowane przez oprogramowanie i RNG. Oznacza to, że nie można wpłynąć na wynik. Istnieje jednak kilka porad i wskazówek, które mogą znacznie uprościć wygrywanie i sprawić, że gra w automaty będzie przyjemniejsza.

Odmiany automatów online

Automaty online bez depozytu
Na naszej stronie możesz wypróbować automaty do gier za darmo bez depozytów. To oznacza, że nic za to nie płacisz, grasz po prostu dla zabawy. Chcąc grać w darmowe sloty bez depozytu, nie wydajesz swoich pieniędzy i nie podajesz numeru karty kredytowej. Polecane przez nas gry są licencjonowane przez instytucje do tego powołane, więc grasz bezpiecznie. Możesz spokojnie z nich korzystać, grając także na smartfonie. Na naszej stronie znajdziesz klasyki i hity. Sloty mają piękną grafikę, ciekawą fabułę i wiele funkcji. Już przez sam fakt, że automaty pochodzą od najlepszych producentów na rynku, możesz wiedzieć czego się spodziewać. W ofercie gier są automaty wideo, e-zdrapki, kości gra online, poker, Black Jack, ruletka, baccarat i owocówki.
Automaty online bez rejestracji i darmowe automaty bez logowania
Automaty do gier online za darmo bez rejestracji jak to mówią to złodziej czasu. Zapomnisz o całym świecie, bo są niesamowicie wciągające. Spędzisz przy nich zimowe wieczory, zabijesz nudę i po prostu się rozerwiesz. Aby grać w automaty darmowe nie musisz się rejestrować w kasynie online. Wyszukasz grę na naszej stronie i zaczniesz grać. Nie potrzebujesz nic więcej, poza sprzętem i łączem internetowym. To bardzo duże udogodnienie, bo za pomocą jednego kliknięcia, jesteś w wybranej grze. Automaty online za darmo bez rejestracji są nowoczesne, posiadają rozbudowaną fabułę, tematykę oraz grafikę 3D. Zasady gry w slotach wideo nie są skomplikowane, więc szybko się zorientujesz na czym polegają.
Automaty bez pobierania
Darmowe automaty do gier bez pobierania to wielka wygoda. Nie czekasz, nie martwisz się o miejsce na dysku, tylko otwierasz grę i już od razu ją uruchamiasz. Darmowe gry na automatach nie musisz przechowywać na komputerze, z którego korzystają inni domownicy. Nie wszyscy muszą wiedzieć, że grasz w automaty. Zgodzisz się pewnie z nami, że byłoby to niewygodne. Na szczęście są inne możliwości. Bez pobierania i zapisywania, ale bezpośrednio w przeglądarce internetowej otwierasz swoją ulubioną grę na automacie. Wyszliśmy naprzeciw i umożliwiliśmy Ci uruchomienie dowolnej gry na naszej stronie online.
Nowe automaty online
Na rynku gier hazardowych jest duża konkurencja. Powstają nowe studia projektujące gry i kasyna online. Tu bardzo dużo się dzieje i niekiedy trudno nadążyć. Korzystają na tym oczywiście gracze. Warto być na bieżąco z nowymi tytułami, żeby zagrać w niesamowite gry automaty. Nowe motywy, dopasowane do nich symbole, wiele ciekawych funkcji i dużo możliwości wygrywania. Deweloperzy już zapowiadają kolejne gry automaty online za darmo, które pojawią się wkrótce na rynku. Nie tylko czołowi producenci dostarczają graczom hity wśród automatów, ale zupełnie nowi deweloperzy przecierają szlaki.

Rodzaje automatów online

Główną rzeczą, którą gracze podziwiają w automatach do gier online, jest ich różnorodność. Jest tytuł dosłownie dla każdego: początkujących i hobbystów, fanów Gwiezdnych Wojen i starych dobrych maszyn. Ale to sprawia, że ​​naprawdę trudno jest wybrać tytuł, który najbardziej Ci odpowiada. Głównym czynnikiem, który musisz wziąć pod uwagę, jest preferowany typ slotu. To określa cechy, kombinacje i maksymalną wygraną, jaką może uzyskać gracz. Oto najpopularniejsze typy automatów kasynowych, które można znaleźć w Internecie:

Klasyczne automatyAutomaty wideoAutomaty wideo 3DAutomaty Progresywne
Niektórzy gracze wolą stare, dobre 3-bębnowe automaty z tradycyjnym zestawem funkcji. Chociaż mają prostszy wygląd i mniej odmian gier, klasyczne automaty online są łatwe w użyciu i są świetną opcją dla początkujących.Są to najpopularniejsze automaty online z pięcioma bębnami i wieloma liniami wypłat. W porównaniu do klasycznych maszyn, automaty wideo oferują więcej zwycięskich kombinacji i funkcji.Jeśli chcesz uzyskać maksimum z gry, wypróbuj automaty 3D z najlepszą grafiką, najnowszymi funkcjami i niesamowitymi dźwiękami. Oferują pełne zanurzenie w procesie hazardu i sprawiają, że gracze stają się częścią zagranej historii.Automaty z progresywnym jackpotem mogą być właściwym wyborem dla graczy highroller, którzy chcą wygrać duże nagrody. Za każdym razem, gdy gracze obstawiają zakłady, pieniądze są dodawane do wspólnej puli nagród, która może sięgać dziesiątek milionów dolarów.
Automaty owocówkiAutomaty online 7777Automaty 3- bębnoweAutomaty 5-bębnowe
Jeśli widzisz na bębnach wirujące wisienki, arbuzy i pomarańcze masz do czynienia z owocówką. Automaty owocówki przez lata nie straciły na swojej popularności. Swoją sławę zawdzięczają prostej budowie, grafice i możliwości wygrywania niekiedy wysokich kwot. Maszyny owocówki dostępne są nie tylko w kasynach naziemnych, ale też w internetowych, a to co nas cieszy, w wersji darmowej.Gry maszyny 777 są bardzo łatwe w obsłudze i mają proste mechanizmy. Nie bez powodu znajdziesz w ich nazwie trzy siódemki, jest to ich cecha rozpoznawcza. To gra online na smartfonie bardzo w tradycyjnym stylu.Automaty online to różne symbole i bębny, na których wirują. Liczba bębnów może się różnić. Najczęściej bębnów będzie trzy lub pięć. Automaty 3-bębnowe przeważnie są z motywem owocowym i oferują prostą rozrywkę. Idealne dla początkujących, gdyż ciężko w nich szukać rund bonusowych czy innych opcji komplikujących grę.To najliczniejsza grupa automatów online. Tysiące gier, setki funkcji i dziesiątki linii wygrywających. Jednak na 3 i 5 bębnowych automatach świat kasyn online się nie kończy, a nowe gry pokazują jak dużą wyobraźnię mają twórcy gier. Bębnów może być dużo więcej, a ich liczba może zmieniać się w każdym spinie.

Automaty online to kilka tysięcy gier i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Interesujesz się kinem wybierz sloty o tematyce filmowej: Jumanji, Jurassic Park, Game of Thrones.

Dla sportowców polecamy automaty sportowe: Football Mania lub Champions Goal.

Jeśli lubisz mroczne klimaty i krew na ekranie zagraj w Blood Suckers II czy Immortal Romance.

Mobilne automaty do gier

Automaty do gier na telefonPierwsze automaty na monety pojawiły się w latach osiemdziesiątych XIX wieku, a wygrane wypłacono cygarami i napojami. Od tego czasu branża hazardowa znacznie się zmieniła a gracze mogą cieszyć się mobilnymi grami wrzutowymi, gdziekolwiek się znajdują.

Nie ma nawet potrzeby pobierania gier typu automaty wideo, ponieważ są one dostępne za pośrednictwem dostosowanych wersji stron internetowych. Zalecamy trzymanie się Wi-Fi lub co najmniej 4G, aby uniknąć utraty połączenia w trakcie gry. Najlepsze kasyna mobilne mają taką samą liczbę gier jak wersje komputerowe, mogą pochwalić się wyjątkowym wyglądem, a nawet specjalnymi promocjami dla graczy mobilnych.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś hazardu mobilnego, darmowe automaty do gier mobilnych mogą być najlepszym sposobem na rozpoczęcie. Po prostu odwiedź naszą witrynę za pomocą telefonu komórkowego, a pokażemy Ci setki mobilnych automatów do gry bez pobierania i rejestracji, zanim przejdziesz do gry w automaty online na prawdziwe pieniądze.

Wybierz automat online i wygrywaj teraz

Gdzie można grać w maszyny hazardowe online?

Istnieją tysiące automatów online w Polsce, które mają ogromną ciekawe funkcje i wiele bonusów. Możesz być pewien, że zawsze masz możliwość ich spróbowania niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy wiesz dokładnie jakiej gry szukasz. Poniżej dowiesz się, gdzie grać w darmowe i na prawdziwe pieniądze z najlepszymi bonusami.

Zalety grania w darmowe automaty do gry

Witryny z automatami online szybko podbiły umysły i serca graczy na całym świecie, a oto główne tego powody:

A oto jakie korzyści mogą przynieść gry na automatach za darmo i gra na prawdziwe pieniądze:

Darmowe automaty do gier korzyści i wadyGry na prawdziwe pieniądze korzyści i wady
👍 Nie musisz się rejestrować, ponieważ w gry można grać w trybie demo.👎 Wymagana jest rejestracja konta w kasynie, abyś mógł obstawiać prawdziwe pieniądze.
👍 Zachowujesz pełną anonimowość. Nikt nie wie, że właśnie podróżujesz po Ameryce Południowej z Gonzo’s Quest lub bawisz się na Miami Beach Party.👎 Podajesz swoje dane osobowe. Dodatkowo bank może mieć informacje o Twoich wydatkach na hazard, zależnie od wybranej metody płatności.
👍 Nie musisz mieć pieniędzy w kasynie, na koncie w banku, a nawet w portfelu. Automaty online to wirtualne środki na grę.👎 Wymagany jest depozyt, aby mieć środki na grę.
👎 Nie jesteś zarejestrowany w kasynie, więc nie możesz liczyć na dodatkowe zachęty i premie na gry.👍 Możesz liczyć na promocje kasynowe. Bonus od depozytu, bonus urodzinowy czy free spins czekają na graczy zarejestrowanych w kasynach online.
👎 Darmowe automaty wideo nie oferują żadnej prawdziwej szansy na nagrodę do wypłaty. Dzieje się tak, ponieważ Twoje zakłady mają postać wirtualnych monet.👍 Grasz za prawdziwe pieniądze więc i wygrane są prawdziwe. Milionowe jackpoty zmienią Twoje życie.
👍 Nic nie przegrasz. Możesz grać zakład maksymalny licząc na ciekawe układy i darmowe obroty, a gdy to się nie zdarzy zamykasz grę bez żadnych zobowiązań finansowych.👎 Gra na prawdziwe pieniądze to ryzyko dla Twojego budżetu domowego. Częste i duże przegrane to pieniądze, które znikają z Twojego konta bankowego.
👎 Gra demo to świetna zabawa. Jednak bez ryzyka utraty pieniędzy nie ma dużych emocji.👍 Emocje związane z grą na prawdziwe to potężna dawka adrenaliny i mocne hazardowe emocje. Dostajesz zastrzyku energii na resztę dnia.
👍 Idealne rozwiązanie dla początkujących. Poznasz za darmo każdy automat online, jego symbole, bonusy i rundy bonusowe.👎 To gry idealne dla doświadczonych graczy, którzy chcieliby sprawdzić swoje szczęście i są gotowi ograć kasyno.

Poznaj terminologię dla gier w automaty online, zanim będziesz grać

Zaimponowanie graczom staje się prawdziwym wyzwaniem, ponieważ mają do wyboru tysiące internetowych automatów do gry. Dlatego programiści i twórcy gier online nieustannie wymyślają nowe funkcje i elementy. Bonusów, opcji i terminów z nimi związanych jest prawie tyle samo, ile symboli na bębnach, dlatego poniżej opowiemy o podstawowych terminach i funkcjach, które posiadają automaty do gry za darmo online.

TerminDefinicja
Dzikie Symbole (Wilds)to symbole, które zastępują inne na bębnach (oprócz symboli Scatter) i dzięki temu często tworzą zwycięskie kombinacje. Istnieje wiele typów tej funkcji, w tym Stacked, Expanded, Sticky i Shifting Wild
Symbol rozproszenia (Scatter)to symbol, który wypłaca niezależnie, gdzie wyląduje na bębnach. Jednak jego najważniejszą cechą jest seria darmowych obrotów, które przyznaje
Progresywny jackpot (Progressive jackpot)ta wyjątkowa funkcja pozwala wygrywać ogromne pule bez dużych nakładów. Specjalnością takich automatów jest wspólna pula nagród z tysięcy kasyn online, na którą składasz się i Ty grając na slocie
Gry bonusowe (Bonus Games)te rundy są bardzo różnorodne: natychmiastowa nagroda pieniężna, funkcja hazardowa, gra wielopoziomowa, darmowe spiny, gra zręcznościowa i tak dalej. Zwykle są wywoływane przez pewną kombinację symboli bonusowych na bębnach
Mnożniki (Multipliers)ta funkcja kilkakrotnie zwiększa Twoje wygrane. Chociaż czasami mnożniki są częścią rundy bonusowej są miejsca, w których ta funkcja działa samodzielnie. Mnożniki poznasz po oznaczeniach na ekranie x2, x3 itd
Darmowe obroty (Free Spins)to runda najbardziej wyczekiwana przez wszystkich graczy. Obejmuje 10, 20 lub więcej gier, za które nie płacisz. Rundę darmowych obrotów uruchamiają przeważnie 3, 4 lub 5 scattery
Ponowny obrót (Re-spins)to jeden lub kilka obrotów gdy na bębnach zaistnieje specjalny, bonusowy układ. Respin może być płatny lub darmowy, ale zawsze warto go wykonać, bo na bębnach mamy dodatkową opcję zwiększającą wygrane
Funkcje bonusowe (Features)to określenie na szeroką gamę różnych opcji przyjaznych dla gracza. Obejmują one symbole Wild, scatter, bonus, darmowe spiny i kilka innych
Linie wypłat (Paylines)to linie, na której muszą ustawić się symbole, by dać wypłatę według tabeli wypłat
RTP (Return To Player)to procent wypłat jakie dana maszyna zwraca graczowi. Najwyższe wypłaty zaczynają się od 95%. Na przykład: jeśli RTP wynosi 98% oznacza to, że możesz spodziewać się 98 centów z każdego wydanego dolara. Jest to wskaźnik statystyczny

Aby poznać zaawansowaną terminologię związaną z automatami online (Megaways, Retriggering czy Megaclaster), zapraszamy na odpowiednią stronę.

Najlepiej wypłacalne sloty

Automaty online to zabawa, ale i dreszczyk emocji, szczególnie jeśli do uruchomienia gry użyjemy naszych pieniędzy. Obserwacja jak na automacie online uciekają lub przybywają żetony podnosi ciśnienie krwi, czego oczekują prawdziwi gracze. Gramy na automatach wideo dla rozrywki, ale też po to, aby wygrać. Dlatego wybierajmy te maszyny, które, już z góry przez swoich twórców, mają zaprogramowany największy zwrot RTP. Wybierając gry z poniższej listy jesteś pewny, że grasz w najlepiej wypłacalne sloty w Polsce.

Oto nasza propozycja top 20 automaty online. Te wszystkie automaty online znajdziesz na naszej stronie do zagrania za darmo.

Nazwa gryDostawcaRTPMin Bet (All lines)Max Win x betPaylines
Ugga BuggaPlaytech99.07%0.501,00010
Mega JokerNetEnt99.00%0.052,0005
Cosmic Quest 2: Mystery PlanetsRival98.95%0.205,00020
Jackpot 6000NetEnt98.71%0.106,0005
1429 Uncharted SeasThunderkick98.50%0.1067025
The CatfatherPragmatic Play98.10%0.095,0009
Blood SuckersNetEnt98.00%0.2590025
Kings of ChicagoNetEnt97.80%0.0513,0005
Good Girl, Bad GirlBetsoft97.79%0.154,00015
Gypsy RoseBetsoft97.67%0.302,24030
Zombie QueenKalamba Games97.67%0.301,93050
Mermaids GaloreKalamba Games97.52%0.385,2631200
Sushi BarBetsoft97.48%0.2510,00025
Big Bad WolfQuickspin97.34%0.2560025
Secrets of AtlantisNetEnt97.17%0.204,02020
Jack Hammer 2NetEnt97.07%0.503,96099
The True SheriffBetsoft97.03%0.3015,00030
Barber Shop UncutThunderkick97.00%0.102,35540
Baron SamediYggdrasil97.00%0.101,20025
Wild GamblerPlaytech97.00%0.201,00020

Jak testujemy gry w automaty?

Staramy się wybierać tylko najlepsze strony z automatami online i najlepsze gry wideo online. Dlatego KasynoHEX dokładnie sprawdza i weryfikuje dostawców przed dodaniem ich do platformy, a proponowane automaty są przez nas zawsze testowane. Oto główne cechy, które powinny mieć najlepsze kasyna online i gry u nich dostępne:

Wypróbuj najlepsze automaty online za darmo na KasynoHEX

jak testujemy gry w automatyKasynoHEX – pasjonaci dla pasjonatów. Stronę kasynohex.com tworzą osoby od lat zajmujące się automatami online, ruletką, pokerem, black jackiem i innymi grami kasynowymi. Opisy gier tworzone są z pasją, ponieważ sami gramy w te gry i chętnie opisujemy nasze wrażenia. Automaty gry online to dla nas duża przyjemność i chcemy się nią z Wami podzielić.

Pamiętaj, że nie ma najlepszego sposobu na wygraną na automatach online. Liczy się tu głównie szczęście. Zapraszamy do zapoznania się z infografiką, jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości.

Ta gra jest nieprzewidywalna, emocjonująca i często kosztowna, jednak czy to nie jest to, co kochamy w automatach online?

Sprawdź inne gry kasynowe: bakarat gra, black jack, kości online, poker, lotto, keno, bingo, zdrapki online, video poker.

Darmowe automaty FAQ

1️⃣ Jak grać w automaty online?

Po wciśnięciu „Start” bębny i umieszczone na nich symbole zaczynają się obracać. Ikony muszą ustawić się na linii wygrywającej (płatnej), żebyś cieszył się wygraną. Wysokość nagrody zależy od płatności za dany symbol. Gry online hazardowe automaty mnożą zakład za trzy trafione jednakowe symbole, ale zdarza się, że dostaniesz pieniądze już za dwa jednakowe symbole. W opcjach płatnych jest wiele funkcji mnożących postawiony zakład. Na naszej stronię są zebrane tylko sloty bez rejestracji.

2️⃣ Czym różni się darmowy automat online do gry od płatnego?

Darmowy automat do gier online (w wersji demo) pod względem wyglądu i zasad gry niczym nie różni się od płatnego. Maszyna darmowa nalicza punkty i możesz ją wypróbować bez ryzyka, za wirtualne pieniądze. Nic po prostu nie wygrasz. Przy automacie płatnym dostępne są różne funkcje dzięki którym maszyna dolicza Ci środki, mnoży zakład.

3️⃣ Jak grać w kasynie na darmowych automatach online?

Wejdź na stronę online kasyna, kliknij na sekcję „wirtualne automaty do gier” i wybierz jedną z darmowych gier. Nie musisz zakładać konta i pobierać slota. Nie zagrasz we wszystkie maszyny do gry za darmo. Najnowsze automaty hazardowe online, automaty z jackpotami czy gry na żywo, są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Możesz też otworzyć wiele automatów w przeglądarce internetowej i grać bez ograniczeń. Nie ma limitu czasowego. Jednak wszystkie automaty do gier hazardowych online posiadają stan wirtualnego salda. Po przegranej zostanie wyzerowane, a przy wygranej doliczy Ci punkty. Kiedy postawiony zakład przegrasz i masz zero na koncie, odśwież stronę i po ponownym wczytaniu gry, zacznij rundę od nowa.

4️⃣ Czy w automaty do gier online mogę wygrywać pieniądze?

Możesz, ale tylko wirtualne. Jeśli więc zainteresuje Cię gra na maszynach online w darmową wersję automatu i trafisz jackpota z milionową pulą, kwota zostanie dodana do salda wirtualnego w automacie. Żywej gotówki nie wypłacisz, bo nie wykupiłeś zakładu.

5️⃣ Czym jest automat wideo?

To prosta gra losowa. Automaty to maszyny wrzutowe online za darmo zwane też jednorękim bandytą. Na dole ekranu znajduje się panel sterowania z przyciskami przydatnymi w grze. Automat ma kilka bębnów, różne linie wygrywające, symbole i funkcje bonusowe jak: darmowe obroty (zakręcenia), Gamble (grę ryzyka), Wildy i Scattery. Gra może mieć też jackpota, który pozwala wygrać wysoką kwotę. W automacie jest też tabela wypłat, która określa płatność za wszystkie symbole. Możesz sprawdzić ile jednoręki bandyta doliczy Ci pieniędzy po trafieniu w konkretne symbole.

6️⃣ Co oznaczają funkcje automatów wideo?

Kasyno automaty online darmowe i nie tylko mają pewne funkcje – to zaprogramowane opcje, które mnożą zakład gracza i uatrakcyjniają grę.

Gracz może otrzymać darmowe spiny, które fundują dodatkowe zakręcenia. Na jednym darmowym obrocie można grać na różne stawki. Funkcją dodatkową jest też Gamble, czyli gra ryzyka. Użytkownik może podwoić swój zakład lub stracić wszystko. Jest dobrowolna i można z niej zrezygnować. W automacie są też: Wild i Scatter. Dzięki znajomości wszystkich funkcji w danym automacie wideo, będziesz mógł zwiększyć wygraną. Zapoznaj się zawsze z tabelą wypłat dołączoną do automatu.

7️⃣ Co to jest symbol Scatter w automacie online?

Symbol Scatter zwany jest symbolem rozproszonym. w ma wiele zalet. Scatter wyzwala darmowe spiny lub grę bonusową. „Scatter” Aby otrzymać premię lub darmowe obroty na bębnach muszą pojawić się przynajmniej trzy symbole „Scatter”. Rozproszona ikona może również mieć funkcje mnożnika.

8️⃣ Co to jest symbol Wild?

Wild zwany dzikim symbolem zastępuje wszystkie ikony na bębnach oprócz Scattera. Wild jest bardzo cennym symbolem. Podstawową funkcją Wild jest stworzenia zwycięskiej kombinacji. Wild może utworzyć własne kombinacje, które fundują wyższe wygrane. W wielu automatach występuje ten symbol. Jest to prezent dla graczy, pojawia się losowo.

9️⃣ Czy darmowe gry w maszyny online są bezpieczne?

Tak, nie musisz się o nic obawiać. Gry są licencjonowane. Pochodzą od renomowanych deweloperów. Nie musisz podawać żadnych danych chcąc grać w darmowym automacie wideo. Gra na automatach online nie zawiera wirusów, więc na komputerze nie zostanie zainstalowane złośliwe oprogramowanie.

🔟 Czy w automaty online free można grać na telefonie?

Tak, większość automatów wideo zostało dostosowanych do urządzeń mobilnych, w tym smart fonów. Możesz bez obaw uruchomić grę w przeglądarce internetowej lub w kasynie online. Przyciski, symbole, funkcje i grafika automatu w wersji mobilnej niczym nie różni się od gry w komputerze stacjonarnym.