Fruit Mania Slot recenzja i doświadczenia

Fruit Mania slot online -jest jedną z tych gier, w którą warto zagrać. Gra toczy się szybko, więc musisz być bardzo uważny. Fruit Mania diamenty, taką nazwę nadali fani i coś w tym jest, bo slot jest drogocenny, ze względu na możliwości, które oferuje. Sam się z resztą przekonaj, grając, chociażby w wersję demo. Fruit Mania gra doceniana jest przez starych wyjadaczy obstawiających duże zakłady, ponieważ daje szanse na spore wygrane. Oni poszukują jedynie takich automatów, które dają największe szanse na zwycięstwo. Atutem slotu jest łatwość w zdobywaniu nagród i premii na wszystkich poziomach gry. Fruit Mania gra hazardowa dostępna jest w najlepszych kasynach na prawdziwe pieniądze. Jednak na naszej stronie możesz grać zupełnie za darmo i dla zabawy. W dalszej części przekonasz się, że warto odpalić ten automat i dlaczego.

Podstawowe informacje o slocie Fruit Mania slot online

ProducentWazdanMax Wygrana50 000
Data wydania gry01.03.2014Dostępny naKomputery, Android, iPhone itd
ZmiennośćŚrednia/WysokaRTP96,59%
MotywOwocówkaCertyfikatyUK Gambling Commission, MGA, Swedish Gambling Authority, Romanian National Gambling Office

Producent automatu online Fruit Mania slot online

Wazdanjest deweloperem tworzącym automaty do gier online dla ludzi z pasją, którzy kochają to, co robią. Ten innowacyjny dostawca automatów do gier, znalazł się na liście finalistów SBC North America Awards dla Casino Supplier of the Year i Industry Innovation of the Year. Portfolio producenta, jeśli chodzi o maszyny online, jest wypełnione ekscytującymi automatami. Tworzy autorskie kolekcje innowacyjnych mechanik i narzędzi do grywalizacji. Wszystkie automaty online na pieniądze obecne w kasynach, przeszły szereg testów, na podstawie których, otrzymały atesty i certyfikaty. Fruit Mania Wazdan jest również bezpieczną i licencjonowaną pozycją.

Motyw i fabuła automatu online Fruit Mania slot online

Gra automaty Fruit Mania tematyką nawiązuje do automatów z lat 90 – klasyczna owocówka. Przypomina czasy, gdy ludzie zbierali się i salonach gier i w barach, grając w jednorękich bandytów. Symbole zostały niczym żywcem przeniesione do Fruit Mania. Automaty online typu owocówki, to sloty na pieniądze, które są pod tym względem doskonałe, bo nie pozwalają zapomnieć historii, od której wszystko się zaczęło.

Grafika, muzyka i animacje

Fruit Mania to maszyna online z prostą grafiką, odzwierciedlającą dawny wygląd automatu. Symbole są rysowane, kolory niezbyt wyszukane, by slot miał swój urok. Twórcom udało się oddać to, co najważniejsze, czyli autentyczność. Ten slot online na pieniądze ma muzykę typowy dla tego rodzaju gier. Usłyszysz melodię z lat 90., kojarzącą się z czasami pierwszych kaset wideo, z aerobikiem – z pewnością się przy niej pobudzisz, ponieważ jest żywa i ciekawa. Po uruchomieniu bębnów usłyszysz dźwięk, który po wylosowaniu kombinacji, zamieni się w melodyjkę, jaka towarzyszyła pierwszym telefonom komórkowym. Jeśli będą Cię rozpraszać, możesz wyłączyć.

Wysokość zakładu, RTP i losowość automatu

Maksymalna wygrana, jeśli chodzi o ten automat do gry na pieniądze, wynosi 1000 x zakład. Minimalna stawka wynosi 0,10, a maksymalna to 100 monet. Również i ta gra automatowa jest losowa dzięki RNG, co oznacza, że w każdej chwili możesz wygrać, jeśli Ci szczęście dopisze – ale zwycięstwo nie jest od niczego zależne.

Plansza3×3Linie Wygrywające0
Ilość rzędów3Ilość bębnów3
Min Bet0,01Max Bet100

RTP to stopa zwrotu zakładu zostało ustalone po milionowych testach, które zostały przeprowadzone przez niezależne agencje i organizacje.

RTP automatu online Fruit Mania slot online RTP slotu Fruit Mania slot online wynosi 96.59%

Funkcje bonusowe w grze

W Fruit Mania gra mamy kilka bonusów. Przy odrobinie szczęścia będziesz więc mógł zwielokrotnić swoją stawkę. Możesz cieszyć się wygranymi symbolami lub kombinacjami. Jeśli wylosujesz kilka identycznych symboli (pozostają one zamrożone, jeśli tak zadecydujesz) i darmowy spin, który zwiększy Twoje szanse na wygraną. Otrzymując Fruit Mania Diamond Bonus, musisz zebrać jedynie czerwone Fruit Mania diamenty, masz gwarantowane wypłaty. Jeśli pojawią się na wszystkich polach, dostaniesz 5,000 monet. Trafiając diament, zapełnisz tabelę Diamond Bonus, po prawej stronie planszy. Następnie czekasz na kolejne trzy fruit mania diamenty, bo automat online przyzna Ci 9 bonusowych rund. Podobnie sprawa wygląda z bonusem Lotto.

ScatterWild
Runda Bonusowa✔️Darmowe Obroty✔️
Mnożnik Wygranej✔️Jackpot Progresywny
Opcja Gamble✔️Opcja AutoPlay✔️
Opcja Szybka Gra✔️Sticky Wilds

Wyjaśniamy symbole w grze na automatach Fruit Mania slot online

Gra hazardowa Fruit Mania to maszyna do gier online bazująca na symbolach owocowych, takich jak: pomarańcze, wiśnie, śliwki, arbuzy, gwiazdy, dzwonki, srebrne, brązowe i złote Vegas oraz diamenty.

SymbolWygrana
Lotto1-15
Wisienki1-30
Pomarańcza2-60
Śliwka2-80
Dzwonek4-120
Gwiazda4-150
Arbuz4-180
VEGAS (żółty)6-200
VEGAS (srebrny)10-250
VEGAS (złoty)10-350
Diament15-500

Rundy bonusowe i darmowe spiny w Fruit Mania slot online

Czerwone Fruit Mania diamenty gwarantują nagrody. Jeśli pojawią się na wszystkich polach, dostajesz pięć tysięcy monet. Trafiając diament, zapełniasz tabelę Po jej zapełnieniu, czekasz na kolejne trzy fruit mania diamenty, wtedy dostaniesz 9 bonusowych rund. Musisz trafić przynajmniej cztery diamenty, by oczekiwać wspaniałych nagród. Pojawiające się diamenty zostają na swoim miejscu do końca rozgrywki. Kolejną rundą bonusową jest Lotto, najwyższa wartość w slocie. Aby dostać Lotto Bonus, musisz trafić symbole losów na trzech środkowych bębnach. Wybierasz tylko jeden z nich i sprawdzasz, co wylosowałeś. Jeśli na centralnym bębnie pojawią się 3 takie same symbole Lotto, możesz wygrać jeden z trzech jackpotów: milion, cztery miliony, a nawet dziesięć milionów. Po zapełnieniu wszystkich bębnów kombinacja diamentów zostanie dodatkowo pomnożona. Bonus zostaje aktywowany, gdy wystąpią trzy identyczne symbole. W grze Fruit Manii nie ma darmowych spinów.

Jackpot progresywny w automacie Fruit Mania slot online

Typowego progresywnego jackpota nie ma w Fruit Mania, ale jest szansa wygrania podobnej puli, jaką posiadają tego typu automaty online gry na prawdziwe pieniądze.

Wygrane w tym automacie do gier

Wygrane w automacie zależą od tego, ile trafimy symboli, jaką stawkę postawimy i za ile gramy. Wiele zależy też od szczęścia i rozbicia jackpota, a także zdobycia rund bonusowych. Gra jest jednak w pełni losowa i nikt na nią nie ma wpływu.

Symbol3x4x5x6x7x8x9x
LOTTO123451015
Wisienki12351530
Pomarańcza235102560
Śliwka236123080
Dzwonek4582050120
Gwiazda45102570150
Arbuz45123090180
VEGAS (żółte)6102448100200
VEGAS (srebrne)10183560120250
VEGAS (złote)102040110200350
Diament153050150300500

Mobilna wersja automatu do gry Fruit Mania slot online

Fruit Mania slot online ma mobilną wersję, więc rozgrywka jest płynna w środowisku Windows, jak i w systemie Android oraz iOS, jednakowo na smartfonie i tablecie.

Jak grać na automacie Fruit Mania slot online?

Gra jest prosta również dla początkujących graczy. Sterowanie znajduje się w dolnym panelu. Dlatego każdy się w niej odnajdzie.

O czym pamiętać grając w Fruit Mania slot online na prawdziwe pieniądze

Musisz się skoncentrować na grze, bo jest w niej wiele do zyskania. Każdy symbol w Fruit Mani płaci pieniądze, ale w innych kwotach. Największa wygrana w podstawowej grze to 1000 x zakład. Bonusy są najwartościowsze, więc jeśli Ci się uda trafić, możesz stać się szczęśliwcem. Diamenty oprócz wygranych określonych w tabeli, aktywują specjalny bonus, pod warunkiem, że w różnych spinach uzbierasz ich dziewięć.

  1. Zagraj w wersję demo, by poznać slot.
  2. Kiedy jesteś zmęczony lub zły czy zrozpaczony, nie graj.
  3. Zaczynaj rozgrywkę na niskich stawkach.
  4. Stopniowo można zwiększać stawkę.
  5. Gdy wygrasz już więcej, wtedy zmniejsz stawkę i graj od początku.

Polecane kasyna online do gry na automacie Fruit Mania slot online

Fruit Mania darmowa gra jest dostępna na wielu platformach, ale polecamy kilka z nich: EnergyCasino, Vulkan Vegas, Playamo, Betsafe, Betsson. Tam gra na prawdziwe pieniądze jest korzystna.

Kasyno OnlineBonus PowitalnyIlość GierMin. Depozyt
Vulkan Vegas100% składanego depozytu do 4 000 PLN + 175 DS3600+20 PLN
Playamo100% od depozytu do 1 500 PLN + 150 DS4000+20 EUR
EnergyCasino200% depozytu do 500 PLN + 20 PLN + cashback3200+20 PLN
Betsafe100% depozytu do 4 000 PLN + 400 DS2000+25 PLN
Betsson100% w trzech depozytach do 3 500 PLN + 100 DS1400+30 PLN

Historia slotu Fruit Mania i inne wersje gry

Historia slotu nie jest przesadnie długa. Nawiązuje jednak do klasyki, stąd można powiedzieć, że liczy sobie kilka dekad. Jest to jednak pierwsza odsłona, za którą poszły kolejne gry.

Wersja gryRTPBębnyFunkcjeData wydaniaLinie wygrywająceWariacja

Fruit Mania Deluxe

96,59%3 Diamond Bonus, Lotto Bonus, Block Symbols Mode10.02.20180Niska, średnia, wysoka

Wady i zalety automatu online Fruit Mania slot online

Zalety Fruit Mania slotu online
Ciekawa ścieżka dźwiękowa
Ładna grafika
Przejrzyste zasady
Jackpot
Rundy bonusowe
Wady Fruit Mania slotu online
Brak linii wypłat

Podsumowanie o Fruit Mania slot online w kasynach online

Motyw i FabułaMuzyka i GrafikaFunkcje BonusoweRTPOryginalność
★★★★★★★★★★★

Fruit Mania automat online jest prostą grą hazardową przypominającą naziemne maszyny do zarabiania pieniędzy. Jest to jednak slot bardziej innowacyjny, dzięki dodatkowym funkcjom bonusowym. Pozwala grać m.in. w tryb LOTTO, gdzie do wygrania jest naprawdę dużo pieniędzy. Zakład nie jest drogi, dlatego każdego praktycznie stać, by spróbował swoich sił. To cechuje grę slotową, jest uczciwość. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz wypłatę. Możesz grać za darmo, bo wersji demo czeka w kasynach. Wypróbuj, bo jak na klasyczną owocówkę, jest naprawdę ciekawa.

Fruit Mania slot online online FAQ

1️⃣ Jak grać w automat Fruit Mania?

Automat jest prostą grą. W dolnym panelu masz sterowniki potrzebne w grze. Wybierasz stawkę na pojedynczy obrót, uruchamiasz grę, sprawdzasz stan konta, uaktywniasz tryb Autoplay i dostosowujesz prędkość obracania się bębnów. Wybierasz zakład na linię. Możesz wybrać Max. Gra toczy się na pięciu bębnach. Owoce na rolkach zapewnią Ci wygraną.

2️⃣ Na czym polegają trzy tryby gry w Fruit Mania slot online?

Możesz samodzielnie regulować, jak szybko chcesz rozegrać partię we Fruit Mania. W trybie wolnym symbole obracają się powoli, wygrane są wyraźnie zaznaczone. Tryb średni jest optymalny, natomiast w przypadku trybu szybkiego, bębny obracają się i zatrzymują bez pokazywania wygranych.

3️⃣ Jakie są zasady gry w Fruit Mania online?

Gra jest bardzo prosta. Uruchamiasz bębny i w dowolnym momencie zatrzymujesz. Jeśli jednakowe owoce ułożą się obok siebie, wygrywasz pieniądze, zgodnie z zasadą gry. Zwycięskie symbole zostają zamrożone i wykonujesz darmowy obrót, który zwiększy Twoją szansę na wygraną.

4️⃣ Jak wygrać najwięcej pieniędzy w automacie Fruit Mania?

Poluj na diamenty. Kiedy zapełnisz nimi wszystkie bębny, dostaniesz 5,000 monet. Im więcej diamentów tym lepsze nagrody. Wystarczą 3 takie symbole, żeby otrzymać 9 spinów. W czasie darmowych obrotów diamenty zostają w bezruchu, co zwiększy Twoją szansę na wygraną. Najwyższą wartością w slocie jest Lotto Bonus. Dostaniesz go, jeśli trafisz ikony Lotto na trzech środkowych walcach. Wybierz jeden z losów i sprawdź, co wygrałeś. Wygrana jest jackpotem i może Ci zapewnić niebotyczną kwotę. Możesz sprawdzić ile wygrasz z każdego zestawu losów Lotto, w tabeli wypłat. W Bonusie Lotto musisz odgadnąć kartę. Wszystkie symbole są płatne, ale nie zapewniają wysokich nagród.

Przydatne przewodniki na temat automatów online

Terminologia automatów onlineJak grać na automatach?Mobilne sloty vs. aplikacjeSposoby na automatyWypłacalne sloty online

Pamiętaj, że wyniki gier hazardowych i zakładów są częściowo lub całkowicie zależne od przypadku. Graj odpowiedzialnie.

Jeśli znalazłeś błąd lub masz jakiekolwiek sugestie, prosimy zgłosić je do autorów poprzez formularz kontaktowy.

Chcesz zostawić komentarz i ocenę?

Napisz komentarz
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

fruit mania wazdan automat online

Graj Fruit Mania w kasynie na prawdziwe pieniądze

Zastrzeżenie reklamowe
KasynoHEX to niezależny portal publikujący recenzje wiodących spółek kasynowych. KasynoHEX uczestniczy w programach partnerskich oraz udostępnia informacje na temat dostępnych kasyn. Przekierowanie użytkowników na strony kasyn jest nagradzanie przez programy partnerskie. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na kliknięcie w link przekierowujący na stronę danego kasyna w celu zasięgnięcia informacji o nim bądź w celu złożenia depozytu, wówczas KasynoHEX może otrzymać komisję od kasyna. KasynoHEX nie nalicza użytkownikom żadnych opłat. Przysługujące nam komisje z tytułu udostępniania informacji o kasynach nie mają wpływu na wrażenia z gry dla użytkownika.
#KasynoBonusZagraj wRecenzja
1
Casombie Kasyno
100% do 500€ + 100 DS Casombie Kasyno
2
Megaslot Kasyno
100% do 400 zł + 100 DS Megaslot Kasyno
3
Fortune Clock Kasyno
100% + 100 DS Fortune Clock Kasyno
4
Spinamba Kasyno
100% do 3000€ + 150 DS Spinamba Kasyno
5
Nomini Kasyno
100% do €200 cashback Nomini Kasyno
6
Betinia Kasyno
3200 zł + 200 DS Betinia Kasyno
7
EnergyCasino
20 PLN + 200% aż do 500 zł + Cashback EnergyCasino
8
Vulkan Vegas Kasyno
4000 zł + 175 DS Vulkan Vegas Kasyno
9
Betamo Kasyno
100% do 1000 zł + 150 DS Betamo Kasyno
10
Booi Kasyno
250% + 125 DS Booi Kasyno
11
CookieCasino
800 zł + 220 DS CookieCasino
12
5gringos Kasyno
100% do 2000 zł + 100 DS 5gringos Kasyno
13
CosmicSlot Kasyno
225% do €10200 + 200 DS CosmicSlot Kasyno
14
Cadabrus Kasyno
100% do 2000 zł + 100 DS Cadabrus Kasyno
15
Praise Casino
4000 zł + 300 DS Praise Casino
16
Playamo Kasyno
100% do €300 + 150 DS Playamo Kasyno
17
LibraBet Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS LibraBet Kasyno
18
Rabona Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS Rabona Kasyno
19
Spin Samurai Kasyno
$1200 + 75 DS Spin Samurai Kasyno
20
GetSlots Kasyno
4070 zł + 155 DS GetSlots Kasyno
21
Casino Rocket
100% do $1500 + 150 DS Casino Rocket
22
Leprecon Casino
150% do €20 Leprecon Casino
23
Bitkingz Kasyno
100% do €350 Bitkingz Kasyno
24
EuSlot Kasyno
100% do 400 zł +100 FS EuSlot Kasyno
25
Betmaster Kasyno
100% do 200€ + 15 FS Betmaster Kasyno
26
Boomerang Kasyno
100% do 2000 zł + 200 DS Boomerang Kasyno
27
Dux Casino
€800 + 155 DS Dux Casino
28
KIM VEGAS CASINO
€1300 KIM VEGAS CASINO
29
FEZbet Kasyno
100% do 500€ FEZbet Kasyno
30
Samosa Casino
€300 + 130 DS Samosa Casino
31
Casoo Kasyno
€2000 + 200 DS Casoo Kasyno
32
Dozenspins Kasyno
100% do €300 +120 DS Dozenspins Kasyno
33
Slottyway Casino
450% Slottyway Casino
34
Woocasino
800 zł + 200 DS Woocasino
35
Cobra Casino
4300 zł + 300 FS Cobra Casino
36
Wild Tokyo Kasyno
1500 zł + 150 DS Wild Tokyo Kasyno
37
White Lion Kasyno
3500€ + 50 DS White Lion Kasyno
38
Slotman Kasyno
100% do €150 + 60 DS Slotman Kasyno
39
Ivi Casino
100% do €300 Ivi Casino
40
Scatters Kasyno
€25 Scatters Kasyno
41
CasinoSieger
100% do 200€ CasinoSieger
42
Campobet Kasyno
100% do 500€ + 200 DS Campobet Kasyno
43
Bob Kasyno
100% do €500 + 140 DS Bob Kasyno
44
1xSlots Kasyno
300€ + 50 DS 1xSlots Kasyno
45
SuperCat Kasyno
$1600 + 75 DS SuperCat Kasyno
46
22Bet Kasyno
300€ 22Bet Kasyno
47
1xbet Kasyno
€100 1xbet Kasyno
48
Spinia Kasyno
250€ + 50 DS Spinia Kasyno
49
Betchan Kasyno
50% do 2000 PLN + 120 DS Betchan Kasyno
50
Allreels Kasyno
150% do €500 + 200 DS Allreels Kasyno
51
Fastpay Kasyno
100% do €100 + 100 DS Fastpay Kasyno
52
Lucky Bird Casino
100% + 175 DS Lucky Bird Casino
53
Royal Rabbit Kasyno
100% do 2000 zł + 250 FS Royal Rabbit Kasyno
54
StickyWilds Kasyno
€25 StickyWilds Kasyno
55
EgoCasino
120% + 70DS EgoCasino
56
Mason Slots Kasyno
€200 + 100 FS Mason Slots Kasyno
57
Wirwetten Kasyno
100% do €500 + 20 FS Wirwetten Kasyno
58
AmunRa Kasyno
100% do 4300 zł AmunRa Kasyno
59
Energywin Kasyno
200% do 1250 zł Energywin Kasyno
60
Loki Kasyno
100% do €1000 Loki Kasyno
61
Pin-up Kasyno
150% + 250 FS Pin-up Kasyno
62
Total Casino
2500 PLN + 120 DS Total Casino
63
Spin Up Kasyno
€1000 Spin Up Kasyno
64
Royalspinz Kasyno
400% do €800 + 50 DS Royalspinz Kasyno
65
Split Aces Casino
€1000 + 20 DS Split Aces Casino
66
Mrsloty Kasyno
400% do €2000 Mrsloty Kasyno
67
Bizzo Casino
100% do €100 Bizzo Casino
68
NationalCasino
100% do €100 NationalCasino

Najczęściej grane Wazdan Automaty Online