Większość graczy zna popularnego dostawcę slotów, czyli NetEnt Entertainment. W rzeczywistości ciężko go nie kojarzyć, ponieważ to właśnie jego gry można najczęściej spotkać w kasynach online. Chcąc, czy nie chcąc gracze muszą natknąć się na nazwę NetEnt Entertainment. Wiele osób ma bardzo pozytywne wrażenia związane z tym producentem, ponieważ jego gry są dobrze dopracowane i zawsze mają ciekawą tematykę. NetEnt zajmuje się głównie produkcją automatów, lecz na jego koncie można również znaleźć bardzo ciekawie zrobione gry stołowe, a nawet kilka gier na żywo. Te ostatnie są wciąż ulepszane, lecz możemy się spodziewać, że w przeciągu kilku lat oferta NetEnt w stosunku do gier na żywo będzie się prezentować podobnie do Evolution Gaming.

Nie da się ukryć, że NetEnt Entertainment z zamiłowaniem przygotowuje jackpoty, które stały się słynne na cały świat. W tym artykule właśnie chcemy poruszyć tematykę jackpotów, a właściwie jednego: ? Gold Money Frog ?. NetEnt zakończyło rok 2019 w wielkim stylu, tworząc jedne z najlepszych gier (Narcos, Ozzy Osbourne, Vikings). Dowiemy się więc, czy na początku nowego roku producent ten przygotował coś dla nas równie dobrego. Gold Money Frog to zupełnie nowy slot z funkcją jackpot od NetEnt Entertainment, który może się spodobać wielu graczom. Poniżej dowiesz się, czy rzeczywiście warto jest wypróbować ten automat i czy NetEnt wciąż trzyma poziom.

Jaka jest nowa gra od NetEnt Entertainment

slot gold money frog od netent

Gold Money Frog to automat z motywem azjatyckim, którego głównym bohaterem jest żaba. Niektórych może to zdziwić, ale warto wiedzieć, że żaba jest w Azji (szczególnie w Chinach) symbolem szczęścia, a co najważniejsze, fortuny. Dlatego złote żaby są często przedstawiane z otwartym pyszczkiem oraz z monetą na języku. Takie figurki mają przynieść pomyślność oraz dużo pieniędzy, więc chińska żaba jest idealnym motywem na slot typu jackpot. Na początku trochę informacji technicznych. Gold Money Frog to typowy slot z pięcioma bębnami. Jest on wyposażony w 25 linii wygrywających. RTP gry może się wydawać dość niskie, ponieważ wynosi prawie 93% (92,96%), lecz jest to dość typowy wynik, jak na automat z jackpotem. W przypadku stawki można wybrać od 0.25 centów do 50 dolarów.

Szczegóły dotyczące Gold Money Frog

Jeśli chodzi o symbole, to NetEnt zdecydował się na umieszczenie typowych symboli karcianych, czyli A, K, J oraz Q. Dodatkowo, oprócz złotej żaby, można zauważyć inne typowo azjatyckie motywy, to jest czerwone lampiony, kwiaty lotosu, przepiękne mosty, a także sowy. Slot jest również wyposażony w symbol Wild. Podczas gry można zdobyć nawet 400x swojej stawki, jest to możliwe podczas wylosowania kolorowego lampionu. Slot oferuje również darmowe spiny, a aktywuje je ten sam symbol, który jest uważany za scatter. 3 symbole dadzą Ci 10 darmowych spinów, 4 lampiony dają 20 darmowych obrotów, a maksymalna liczba symboli, czyli 5 da każdemu graczowi 30 spinów. Dodatkowo podczas każdej rundy zdobywa się 3x normalnej wypłaty.

Jackpot w Gold Money Frog

Przechodzimy do najważniejszej części slotu, czyli możliwości wygrania jackpotu. Można go wygrać w formie gry bonusowej, która uaktywnia się, kiedy na ekranie pokażą się co najmniej 3 symbole przedstawiające koło fortuny. Od razu po wylosowaniu gracz zostaje przeniesiony do dużej wersji koła fortuny, które widnieje na wcześniej wylosowanych symbolach. Gold Money Frog oferuje 3 jackpoty, a możesz je wylosować przy pomocy koła fortuny. Zakręć więc kołem, a możliwe, że trafisz największą wygraną. Przypominamy, że jest to slot progresywny, więc sumy jackpotów nigdy nie będą takie same. Pierwszy jackpot to Minor Jackpot, którego minimalna suma to 50 dolarów. Major jackpot rozpoczyna się od 500 dolarów. Z kolei największa wygrana to Super Jackpot, którego minimalna wypłata to 5 000 dolarów, zazwyczaj jest ona jednak większa.

Czy warto zagrać w Gold Money Frog?

Typowa, azjatycka muzyka, która uspokaja graczy oraz dopracowana grafika może nie wystarczyć, aby zachęcić graczy do skorzystania ze slotu. Niektórzy uważają, że gra bazowa nie oferuje zbyt dużych wygranych, ponieważ możesz maksymalnie zdobyć 1 500x swojej stawki. Pamiętaj jednak, że w każdej chwili możesz wygrać jeden z jackpotów, a wtedy wygrana jest o wiele większa. Zachęcamy do sprawdzenia Gold Money Frog, możliwe, że jest on akurat tym, czego szukasz w automatach. Warto być na bieżąco ze slotami i sprawdzać nowinki, wtedy zupełnie inaczej patrzy się na automaty, które istnieją już od kilku lat.