Lucky Lady’s Charm Deluxe Slot recenzja i doświadczenia

Lucky Lady’s Charm Deluxe to automat wideo od znanej firmy Novomatic. Slot online o prostej budowie 5×3 zawiera kobiece motywy, ale jeszcze coś znacznie ważniejszego, jak np. funkcje i rundy bonusowe, które pozwalają zdobywać dodatkowe wypłaty. Gra automatowa spodoba się nie tylko mężczyznom, ale też paniom, które mogą wcielić się w piękną bohaterkę. Rozgrywka w trybie demo, w którą zagrasz na naszej stronie, jest tak samo przyjemna, jak w wersji na pieniądze, z tym wyjątkiem, że nie wypłaci banknotów. Jeśli chcesz podjąć ryzyko uruchamiając maszyny online na pieniądze, musisz odwiedzić jedno z kasyn internetowych. Graj, niezależnie od tego, ile masz lat, czy jesteś nowicjuszem, czy zaawansowanym graczem. Przeżyj wspaniałą przygodą w towarzystwie szczęśliwych symboli. Aby Ci było łatwiej zrozumieć rozgrywkę, funkcje i bonusy oraz wysokość wypłat, szczegółowo opisujemy instrukcję w naszej recenzji.

Podstawowe informacje o slocie Lucky Lady’s Charm Deluxe

ProducentNovomaticMax Wygrana900 000x
Data wydania gry07.03.2019Dostępny naKomputery, Android, iPhone itd
ZmiennośćWysokaRTP95,1%
MotywDziewczęcyCertyfikatyAutonomous Administration of State Monopolies, National Gaming Commission, Gambling Commission

Producent automatu online Lucky Lady’s Charm Deluxe

Novomatic jest austriackim deweloperem branży hazardowej, obecnym na rynku od 1980 roku i tworzącym ciekawe automaty do gier online za darmo i na prawdziwe pieniądze. Firma jest w czołówce najlepszych producentów gier kasynowych. Na swoim koncie ma całą serię wyjątkowo ciekawych produkcji, zarówno automatów naziemnych, jak i online. Obecnie skupia się na programowaniu maszyn internetowych, które stały się niezwykle popularne wśród graczy. W portfolio Novomatic są darmowe automaty do gier, klasyczne owocówki oraz tematyczne automaty online, z rewelacyjną grafiką oraz wyjątkowymi animacjami. Wszystkie produkty są gotowe do odtwarzania na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. To, co z pewnością cię interesuje to uczciwość i bezpieczeństwo. Każda gra online tego dewelopera trafia do licencjonowanych kasyn internetowych, po fazie wielu testów, przeprowadzanych pod kątem losowości. Po milionach prób automat online otrzymuje certyfikat i zostaje dopuszczony do sprzedaży.

Motyw i fabuła automatu online Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Lady Charm Deluxe zawiera szczęśliwe symbole, uważane za źródło powodzenia. Ten motyw jest zawsze mile widziany przez graczy. Panie uważają ten automat online jako kierowany do nich, ze względu na tytułową bohaterkę i znaki, które uwielbiają. Panowie z kolei twierdzą, że Novomatic stworzył slot dla nich, dlatego umieścił piękną kobietę, żeby ich kusiła swoją urodą. Kto ma rację, trudno stwierdzić, ale pewne jest, że produkcja jest bardzo interesująca.

Grafika, muzyka i animacje

Lucky Lady’s Charm Deluxe maszyna typu jednoręki bandyta posiada uroczą grafikę. Szczęśliwa dziewczyna żyjąca w dalekiej krainie pokazuje graczowi już na wstępie kierunek, jaki ma wybrać. Piękny krajobraz przyciąga wzrok. Na nim spece od grafiki umieścili biale bębny z kolorowymi, tematycznymi symbolami. Z jednej strony koniczynki, biedronki, odnoszące się do natury, z drugiej podkowy, magiczne amulety, kryształowe kule, mówiące o szczęściu. Jest to wyprawa po złote monety. Kiedy pojawia się wygrana, wtedy animacje stają się widoczne, Oczy dziewczyny mienią się diamentami, kręci ona kulą, biedronka rozpościera swoje skrzydła i przelatuje nad łąką pełną kwiatów; gwiazdy świecą na niebie, amulet świeci, moneta obraca się, a podkowa zmienia kolory. Slot online wygląda jak kreskówka, wciąż coś się dzieje. Wszystko wygląda fantastycznie. Podkładu muzycznego niestety tu nie znajdziemy – są zwykłe dźwięki, typowe dla automatów, oraz charakterystyczny dźwięk, gdy utrafimy w kombinację.

Wysokość zakładu, RTP i losowość automatu

Możesz grać niskimi i wysokimi stawkami, od 0.04 do 100 monet na linię wygrywającą. Procent zwrotu RTP zainwestowanej kwoty obliczony został na podstawie milionowych testów, więc pomimo swojej wartości, nie gwarantuje zysku. Wszystkie automaty do gier online, jak i naziemnych są losowe.

Plansza3 × 5Linie Wygrywające10
Ilość rzędów3Ilość bębnów5
Min Bet0,01Max Bet10

Warto pamiętać, że wysokość wygranych zależna jest od stawki. Natomiast same wygrane są sprawą w pełni losową, za co odpowiada RNG. Do gracza należy jednak wybór czy to, co zyskał, obstawi w rundzie ryzyka – można sporo zyskać, ale jeszcze więcej stracić.

RTP automatu online Lucky Lady’s Charm DeluxeRTP slotu Lucky Lady’s Charm Deluxe wynosi: 95,1%.

Funkcje bonusowe w grze

Wśród symboli specjalnych obecnych w Lucky Ladys Charm Deluxe online jest Wild – Lucky Lady. Funkcja zastępuje wszystkie symbole na bębnach, umożliwiając tworzenie trafnej kombinacji, poza Scatterem. Dzika ikona posiada również mnożnik, więc podwoi zakład. Oczywiście bardzo atrakcyjny jak zwykle jest Scatter, słoneczna kula w dłoniach dziewczyny. Jeżeli wylosujesz trzy i więcej symboli rozproszenia, zdobędziesz 15 darmowych spinów i zwiększysz wygraną 3x.

Scatter✔️Wild✔️
Runda BonusowaDarmowe Obroty
Mnożnik Wygranej✔️Jackpot Progresywny
Opcja Gamble✔️Opcja AutoPlay✔️
Opcja Szybka Gra✔️Sticky Wilds

Wyjaśniamy symbole w grze na automatach Lucky Lady’s Charm Deluxe

Lucky Ladys Charm podobnie jak inne maszyny online zawiera symbole tematyczne jak: Biedronka, Brelok, Moneta, Koniczyna, Podkowa; karty – A, K, J, Q, 9 i 10 oraz Wild i Scatter. Wartość Scattera zależna jest od ilości linii, na które gramy. Poniżej prezentujemy zakres wygranych w poszczególnych symbolach.

SymbolWygrana
9, 10, J, Q2-10 000
K, A10-12 500
Podkowa20-40 000
Moneta, koniczynka15-25 000
Biedronka, brelok2-75 000
Scatter20-500 000
Kobieta10-900 000

Rundy bonusowe i darmowe spiny w Lucky Lady’s Charm Deluxe

Dzięki obecności Scatterów możesz otrzymać bonusy w postaci darmowych spinów. Są o tyle ważne, że przedłużają rozgrywkę, pozwalając wygrywać jeszcze większe nagrody pieniężne. Poluj więc na szklaną kulę, trzymaną przez dziewczynę. Otrzymasz nawet 15 darmowych gier, w których wygrane są mnożone 3x. Jest jeszcze jedna runda bonusowa, która umożliwi Ci podwojenie zakładu – Risk Game. Otrzymasz dostęp po każdej udanej kombinacji. Możesz ją aktywować, ale nie musisz, bo jest to gra hazardowa. Klikasz GAMBLE i otwiera się panel z zakrytą kartą. Twoim zadaniem jest odgadnąć jej kolor. Musisz pamiętać, że błąd oznacza utratę środków na koncie. Możesz zrezygnować z gry, jeśli obawiasz się ryzyka.

Wygrane w tym automacie do gier

Lucky Lady’s Charm Deluxe zapewnia duże możliwości wygrywania bonusów i osiągania wysokich wypłat. Na linii aktywnej musisz trafiać identyczne symbole od lewej do prawej strony. Niekiedy wystarczy ucelować dwa z nich, aby już coś zyskać. Warto pamiętać, że wartości na uzyskanych liniach sumują się, a tych jest aż 10. Do tego wiele zależy od stawki, którą obstawimy.

Tabela wypłat automatu hazardowego i kombinacje zwycięskie

W Lucky Lady’s Charm Deluxe Twoja wypłata jest różna i zależna od stawki. Przedstawiamy średnie wynagrodzenie, orientacyjne. Dokładne wypłaty pokaże Ci Paytable. Poniżej wartości wygranych dla jednej linii przy najniższych stawkach.

Symbol2x3x4x5x
92525100
10, J, Q525100
Scatter2520500
K, A1050125
Podkowa20100400
Moneta, koniczynka1575250
Biedronka, brelok22512570
Kobieta1025025009000

Mobilna wersja automatu do gry Lucky Lady’s Charm Deluxe

Automat do gry na pieniądze Lucky Lady’s Charm Deluxe oferuje rozgrywkę na wszystkich urządzeniach: stacjonarnych i mobilnych. Dzięki użyci HTML5 oraz JavaScriptu slot działa płynnie zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Ekran dostosowuje się do wielkości urządzenia. Musisz zawsze sprawdzić zasięg internetu, by zacząć grać.

Jak grać na automacie Lucky Lady’s Charm Deluxe?

Dolny panel ekranu zawiera wszystkie przyciski do ustawienia rundy. Od lewej strony znajduje się licznik z saldem gracza, pole liniami aktywnymi i stawką do wyboru na obrót; , Paytable i More info z informacjami o grze i Start, uruchamiający bębny. .Z prawej strony masz GAMBLE i Autoplay. Możesz ustawić wielkość ekranu, głośność muzyki lub ją wyłączyć całkowicie.

O czym pamiętać grając w Lucky Lady’s Charm Deluxe na prawdziwe pieniądze

Maszyna do gier online Lucky Lady’s Charm Deluxe jest losowa, a więc nie masz żadnego wpływu na jej wynik. Jest jednak coś, co możesz wykorzystać, czyli intuicja, wyczucie. Najpierw jednak spędź trochę czasu na grze demo, żebyś dobrze poznał automat. Przedstawiamy kilka rad, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz. Na początek graj ostrożnie, zdystansuj się do rozgrywki. Wykup wszystkie linie nawet po minimalnej stawce, bo nie wiesz, w których padnie wygrana. Aktywne są tylko opłacone linie. Jeśli masz dużo pieniędzy zarobionych, nie ryzykuj w GAMBLE, bo jeśli nie trafisz koloru, wszystko stracisz. Stawiaj umiarkowanie, żebyś mógł częściej grać. Nigdy nie wiesz, czy dziś Ci się poszczęści, więc zachowaj ostrożność i pieniądze na kolejną grę.

  1. Nie sugeruj się wysokością RTP.
  2. Zwiększaj stawkę i ilość linii płatnych, gdy masz na to fundusze.
  3. Nie podejmuj gry ryzyka zbyt pochopnie.
  4. Wciśnięcie szybciej przycisku „stop” nie wpływa na wynik.
  5. Jak już sporo wygrasz, wtedy się wycofaj.

Polecane kasyna online do gry na automacie Lucky Lady’s Charm Deluxe

Gra automaty Lucky Lady’s Charm Deluxe jest dostępna w wielu serwisach hazardowych. Na pewno jednak odwiedzić takie witryny jak:

Kasyno OnlineBonus PowitalnyIlość GierMin. Depozyt
Spinia100% depozytu do 250 EUR + 50 DS2110+100 PLN
EnergyCasino200% depozytu do 500 PLN + 20 PLN + cashback3200+20 PLN
Betamo100% depozytu do 1000 PLN + 150 DS3000+20 PLN
Wazamba100% składanego depozytu do 2000 PLN + 200 DS1800+40 PLN
Slottica200% i 100% za 2 pierwsze depozyty + 30 DS2500+15 Euro

Historia slotu Lucky Lady’s Charm Deluxe i inne wersje gry

Slot na pieniądze Lucky Lady’s Charm Deluxe jest następcą lubianej automatowej propozycji:

Wersja gryRTPBębnyFunkcjeData wydaniaLinie wygrywająceWariacja

Lucky Lady’s Charm

95%5Gamble, Scatter, Wild11.11.200310Wysoka

Lucky Lady’s Charm Deluxe 6

95%6Gamble, Scatter, Wild201710Wysoka

Wady i zalety automatu online Lucky Lady’s Charm Deluxe

Zalety Lucky Lady’s Charm Deluxe
Wild i Scatter
Darmowe spiny
Grafika, fantastyczne animacje i ciekawa oprawa muzyczna
Wysokie wypłaty do zdobycia
Wysokie RTP i niskie stawki
Wady Lucky Lady’s Charm Deluxe
Brak progresywnego jackpota
Standardowe GAMBLE

Podumowanie o Lucky Lady’s Charm Deluxe w kasynach online

Motyw i FabułaMuzyka i GrafikaFunkcje BonusoweRTPOryginalność
★★★★★★★★★★★★★★★★

Automat online do gry Lucky Lady’s Charm Deluxe od Novomatic wyróżnia się wśród innych produkcji dewelopera, przede wszystkim motywem. To jeden z tych slotów, które są uwielbiane na całym świecie, przez ludzi w różnym wieku. Docenany jest przez graczy polskich, niemieckich i austriackich. Nasze rodzime kasyno Total Casino ma również grę w swojej ofercie. Sprawdź, czy demo wersja automatu online przypadnie Ci do gustu.

Lucky Lady’s Charm Deluxe online od Novomatic FAQ

1️⃣ Co trzeba zrobić, aby zacząć grać w Lucky Lady’s Charm Deluxe?

Za darmo grasz w bezpośrednio w przeglądarce internetowej, natomiast chcąc dostać wypłatę, musisz zarejestrować się w kasynie i wykupić zakład.

2️⃣ Ile muszę mieć Scatterów, żeby w Lucky Lady’s Charm otrzymać darmowe spiny?

Jeśli wylosujesz 3 Scattery, otrzymasz dostęp do 15. darmowych spinów?

3️⃣ Czy gra na prawdziwe pieniądze różni się od demo automatu Lucky Lady’s Charm Deluxe?

Nie, gra na prawdziwe pieniądze jest taka sama jak darmowa, z wyjątkiem korzystania z prawdziwych pieniędzy.

4️⃣ Czy Lucky Lady’s Charm ma progresywnego jackpota?

Niestety, w tym automacie nie ma puli progresywnego jackpota. .

Przydatne przewodniki na temat automatów online

Terminologia automatów onlineJak grać na automatach?Mobilne sloty vs. aplikacjeSposoby na automatyWypłacalne sloty online

Pamiętaj, że wyniki gier hazardowych i zakładów są częściowo lub całkowicie zależne od przypadku. Graj odpowiedzialnie.

Jeśli znalazłeś błąd lub masz jakiekolwiek sugestie, prosimy zgłosić je do autorów poprzez formularz kontaktowy.

Chcesz zostawić komentarz i ocenę?

Napisz komentarz
Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.

lucky ladys charm deluxe novomatic automat online

Graj Lucky Lady’s Charm Deluxe w kasynie na prawdziwe pieniądze

Zastrzeżenie reklamowe
KasynoHEX to niezależny portal publikujący recenzje wiodących spółek kasynowych. KasynoHEX uczestniczy w programach partnerskich oraz udostępnia informacje na temat dostępnych kasyn. Przekierowanie użytkowników na strony kasyn jest nagradzanie przez programy partnerskie. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na kliknięcie w link przekierowujący na stronę danego kasyna w celu zasięgnięcia informacji o nim bądź w celu złożenia depozytu, wówczas KasynoHEX może otrzymać komisję od kasyna. KasynoHEX nie nalicza użytkownikom żadnych opłat. Przysługujące nam komisje z tytułu udostępniania informacji o kasynach nie mają wpływu na wrażenia z gry dla użytkownika.
#KasynoBonusZagraj wRecenzja
1
Megaslot Kasyno
100% do 400 zł + 100 DS Recenzja Megaslot Kasyno
2
Haiti Casino
150% do 2200 PLN Recenzja Haiti Casino
3
Spinamba Kasyno
100% do 3000€ + 150 DS Recenzja Spinamba Kasyno
4
EnergyCasino
20 PLN + 200% aż do 500 PLN + Cashback Recenzja EnergyCasino
5
Praise Casino
4000 zł + 300 DS Recenzja Praise Casino
6
Total Casino
2500 PLN + 120 DS Recenzja Total Casino
7
SlotWolf Kasyno
100% do 1400 PLN Recenzja SlotWolf Kasyno

Najczęściej grane Novomatic Automaty Online

#StandWithUkraine

#StandWithUkraine - Wspieramy naród ukraiński. Ta wojna to coś więcej niż atak Rosji na wolną Ukrainę. To wojna przeciwko demokracji, to pogwałcenie praw człowieka i zniszczenie pokoju w Europie. Możemy realnie wpłynąć na przebieg tej wojny poprzez nasze wpłaty.

Fundacja Wróć Żywy Oficjalny Bank Ukrainy