triki w kasynie online

Początkujący gracze bardzo często uważają, że gra w kasynie online nie należy do najłatwiejszych. Jest to prawda, ale jeśli tylko przychodzisz zupełnie nieprzygotowany. Zawsze zachęcamy do tego, aby zdobyć jak najwięcej informacji na temat kasyna, gier hazardowych oraz różnych systemów. W ten sposób nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć i w rezultacie nie będziesz tracił pieniędzy. Właśnie dlatego też chcielibyśmy przedstawić kilka trików, które zostały sprawdzone przez wielu graczy i potwierdzają oni, że działają. Kiedy po raz pierwszy zdecydujesz się na grę, warto przyswoić sobie chociaż te triki, aby być w pewnym stopniu przygotowanym i uniknąć strat.

1. Korzystaj z funkcji zatrzymania bębnów

Na początku mamy pewną radę dla osób, które szczególnie lubią grać w sloty online. Na ten moment możesz jeszcze nie wiedzieć, ale niektóre z nich są wyposażone w funkcję zatrzymania się bębnów. Oznacza to, że wygrana jest uzależniona od tego, kiedy zdecydujesz się na wybranie danego przycisku, ponieważ to gracz zatrzymuje bębny. Jeśli masz dobre oko i trochę szczęścia, możesz rzeczywiście wygrać. Ta opcja może nie jest bardzo popularna, ale występuje na przykład w rundach bonusowych, więc warto ją wypróbować.

2. Lepiej jest grać z mniejszymi stawkami

Odpowiednia kontrola swoich finansów w kasynie jest najistotniejszą kwestią podczas gry i cały czas to powtarzamy. To właśnie dlatego wiele kasyn online na prawdziwe pieniądze jest wyposażonych w możliwość wybrania odpowiedniego limitu stawki na dany dzień, tydzień lub inny okres, aby gracz uzyskał pomoc w kontroli wydatków. Bardzo ważne jest to, w jaki sposób grasz, a każdy doświadczony gracz powie, że najlepiej jest grać małymi stawkami. Wiadomo, że z ich pomocą raczej nie zdobędziesz bardzo wysokiej wygranej, ale za to będziesz mieć pewność, że dużo też nie stracisz i nie będziesz żałował gry.

3. Dobrze zapoznaj się z zasadami danej gry

Wiedza jest kluczem do sukcesu i ta zasada sprawdza się również w przypadku gier typu sloty. Jako początkujący możesz spędzić trochę czasu na próbie zrozumienia danej gry i nie żałuj tego czasu, ponieważ jest on bardzo ważny. Jeśli jednak dana gra ma bardzo zawiłe zasady, których do końca nie rozumiesz, z doświadczenia możemy Ci powiedzieć, że jednak lepiej jest spróbować swojego szczęścia z inną pozycją. Może się okazać, że nie tylko stracisz czas, ale również swoje środki do gry.

4. Zanim zagrasz na pieniądze spróbuj wersji demo

Ten trik wiąże się trochę z tym poprzednim, ponieważ ciągniemy temat wiedzy. Poświęcamy na to aż dwa punkty na naszej liście, więc dobrze myślisz, że jest to naprawdę ważne. Gracze obecnie mają naprawdę dużo pomocy i szczęścia, ponieważ producenci gier udostępniają im wersje demo swoich gier. Oznacza to, że możesz zupełnie za darmo sprawdzić, w jaki sposób działa interesujący Cię slot, zobaczyć, jakie ma funkcje, czy pasuje Ci dynamika tej gry i więcej. Nie musisz wydawać nawet jednej złotówki, a będziesz wiedział wszystko o danej grze, więc zanim zdecydujesz się na wersję na pieniądze, koniecznie zagraj w wersję demo.

5. Podział w blackjacku

Tym razem mamy wskazówkę dla osób, które chciałyby zostać mistrzami blackjacka. Jest bardzo wiele trików, które pozwalają na zwiększenie swoich szans na wygraną w blackjacku, ale jedna z najbardziej podstawowych to ta, w której decydujesz się na podzielenie ręki. Jest to możliwe, kiedy na samym początku dostajesz dwie identyczne karty. W tym momencie możesz dalej, normalnie dobierać karty lub rozbić je na dwie ręce. Wielu doświadczonych graczy przyznaje, że dwie ręce dają Ci o wiele większe szanse na wygraną w blackjacku, więc jeśli masz taką szansę, korzystaj z niej.

6. Odpowiednie zakłady w ruletce

Był blackjack, a teraz podpowiemy coś fanom ruletki. Jak możesz już wiedzieć, w ruletce można ustawić naprawdę wiele, różnych zakładów. Niektóre z nich dają większe szanse na wygraną, inne trochę mniejsze. Jako początkujący, najlepiej będzie dla Ciebie, jeśli będziesz wybierał zakłady zewnętrzne. Są to takie zakłady, które wymagają postawienia na pewną grupę liczb, czyli na przykład na wszystkie czerwone albo na cały rząd liczb. Logiczne jest to, że zysk z wygrania takiego zakładu nie jest bardzo duży, ale szanse na wygraną są wysokie, co jest ważne na początku.

7. Sprawdzaj szanse na wygraną oraz RTP

Aby zostać świadomym graczem, musisz zwracać uwagę na kilka kwestii. Najważniejszą z nich jest wypłacalność danej gry. Jeśli jest ona bardzo niska, to szanse na wygraną nie będą duże. Na przykład w przypadku slotów najlepiej jest, jeśli maszyna ma co najmniej 95% RTP, czyli Return To Player. W grach karcianych oblicza się to w drugą stronę, podaje się przewagę kasyna, czyli na przykład 2,5%. Wybierz opcję, w której ta wartość jest jak najmniejsza.

I uważaj na wypadki oszustwa w kasynie online!