slot online od promatic

Od razu odpowiadając na to pytanie, może się wydawać, że nic, ale prawda jest zupełnie inna. Ten polski producent slotów hazardowych zaryzykował i postanowił stworzyć automat, który odbiega od reszty. Bez wątpienia jego motyw jest takim jedynym na świecie, a pomysł jest innowacyjny. Jeśli jesteś ciekaw, na co tym razem wpadł dostawca Promatic Group, to zapraszamy do lektury, ponieważ jest o czym opowiadać. Bardzo możliwe, że ten nowy slot zrobi furorę wśród polskich fanów hazardu, więc warto wiedzieć wcześniej, z czym mamy do czynienia. Zapraszamy więc do lektury.

Kim jest Promatic Group?

Zacznijmy od tego, który to wszystko zaczął, czyli Promatic Group. Jest to dostawca gier hazardowych, który pochodzi z Polski. Pomimo tego, że na rynku działa już od 1997 roku, to widać, że gry slotowe są raczej dla tej grupy pracą poboczną, ponieważ od tego czasu udało im się przygotować około 15 tytułów. Ze względu na taką częstotliwość wydawania automatów, Promatic Group nie należy do czołówki producentów gier, ale nie oznacza to, że sloty na prawdziwe pieniądze od tego producenta nie zasługują na wzmiankę.

Pośród automatów, które raczej nie wyróżniają się na tle innych swoimi motywami, można znaleźć między innymi słynny slot „Pudzianator, który opowiada o nikim innym, lecz o słynnym Pudzianie. Typowo polski motyw przemawia do wielbicieli slotów z Polski, a do tego łączy również polską legendę z odpowiednią dawką humoru. Jeśli szukasz czegoś bardziej poważnego, to możesz spróbować zagrać w „Hussars”, czyli slot, który jest bezpośrednio związany z historią, a dokładnie z legendarną Husarią.

Zenek Martyniuk w automacie do gier

Tym razem Promatic Group poszło w trochę drugą stronę i postanowiło połączyć pop kulturę oraz hazard. Za motyw posłużyła muzyka i scena Disco Polo, ale nie byle jaka, ponieważ w automacie występuje sam Zenek Martyniuk, czyli lider zespołu Akcent. Zenek nie miał jeszcze okazji wystąpić w żadnym automacie, więc na tę okazję pojawił się nawet na premierze tej gry i bardzo ją chwalił. Wyjawił, że specjalnie nie interesuje się hazardem, ale zrobi wyjątek dla tej gry i poleca ją każdemu.

Motyw Disco Polo aż kipi z maszyny zrobionej przez Promatic Group. Już sam jej tytuł, czyli Disco King pozwala nam przypuszczać, jak będzie wyglądać wnętrze gry. Tytułowym królem jest oczywiście Zenek Martyniuk, a w automacie użyto jego prawdziwe zdjęcie, co wygląda bardzo realistycznie. W grze o Disco Polo najważniejsza będzie oczywiście ścieżka dźwiękowa i tutaj nie możemy narzekać, ponieważ fani Disco Polo nie będą zawiedzeni. Podczas rozgrywki będzie można usłyszeć dwa największe hity grupy Akcent, a jest to „Przekorny Los” i „Przez Twe Oczy Zielone”.

Szczegóły na temat slotu Disco King

Automat ma naprawdę bardzo dyskotekową atmosferę, którą od razu idzie odczuć, nie tylko dzięki znanym piosenkom. Klimat gry jest jeszcze bardziej podkręcony przez typowe światła dyskotekowe, dość prostą szatę graficzną, która idealnie pasuje do tego motywu oraz ogólna prostota korzystania z tego automatu. Bez problemu mogą z niego skorzystać fani zespołu Akcent, którzy jeszcze nigdy wcześniej nie mieli styczności z maszynami tego typu, ponieważ z pewnością będą się oni dobrze bawić.

W grze można liczyć na kilka bonusów, a są to na przykład darmowe spiny w liczbie 5. Te można zdobyć tylko w momencie, kiedy na ekranie symbole utworzą napis „Disco”. Do tego podczas rozgrywki funkcjonuje symbol wild i jest nim właśnie sam Zenon Martyniuk. Wśród symboli można znaleźć też wiele takich, które są szczególnie związane z branżą muzyczną, czyli między innymi mikrofon, dyskotekowa kula oraz gitara. Niektórym specyficzny motyw Disco King może przeszkadzać, przez innych może być on wyczekiwany, ale jedno jest pewne – warto sprawdzić ten slot. Z pewnością będziesz dobrze się bawił, a do tego możesz wesprzeć polskiego producenta gier automatycznych.