duża wygrana w lottoLotto to najpopularniejsza loteria w Polsce. Codziennie setki Polaków decyduje się na wypełnienie kuponu, stacjonarnie lub internetowo. Niektórzy uważają, że w Lotto nie można wygrać, prawdopodobieństwo wygranej jest zbyt niskie, aby mogło się komuś udać. Kilka dużych wygranych potwierdza jednak, że jest to możliwe.

Już od kilku dobrych tygodni można było słyszeć w radiu i zobaczyć w Internecie oraz w telewizji wiadomości o wielkiej kumulacji Lotto. Wszystkich zaskoczyła wiadomość na początku lutego, kiedy to się stał: padła wygrana przekraczająca 29 milionów. Lotto nie jest wcale łatwą grą, wytypowanie kilku numerów z całkiem pokaźnej liczby może przyprawić o zawrót głowy. Zdarzają się jednak szczęśliwcy, jak właśnie osoba z początku lutego. Już bardzo dawno nie padła tak wysoka nagroda, a w rezultacie wiele osób znów zainteresowało się loterią.

Nie możemy podać imienia i nazwiska osoby, którą spotkało to szczęście, nie możemy nawet ujawnić miasta, w którym padła wygrana, ponieważ jest to niezgodne z prawem. Możliwe, że niedługo ta osoba sama się ujawni, chociaż jest to mało prawdopodobne. Warto zauważyć, że wygrany miał dużo szczęścia, ponieważ nikt inny nie trafił tego dnia szóstki, nie musiał więc się z nikim dzielić.

Jakie były szczęśliwe liczby?

Szczęśliwymi numerami okazały się: 4, 14, 28, 40, 45, 48. Osoba ta trafiła bezbłędnie 6 cyfr, lecz nie była to jedyna wygrana tego dnia. Aż 105 osób utrafiło 5 szczęśliwych cyfr, a każdy z nich otrzymał prawie 6 000 zł. Warto przypomnieć, że główna wygrana wynosiła dokładnie 29 007 416 zł. Nie zabrakło również trafionych czwórek, których pojawiło się aż 4837. Z kolei te osoby dostały po około 250 zł. Najbardziej popularne są zazwyczaj trójki, ponieważ najłatwiej jest trafić 3 liczby spośród 49, nie 6. Tym razem wygrało aż 95353 osób, a każda z nich dostała po około 25 zł. Jest to znacznie więcej niż cena kuponu, więc wszyscy zostali w pewien sposób nagrodzeni. Niedługo pojawi się kolejna kumulacja. Może i Ty skusisz się na zakup kuponu?

Jaka wygląda kondycja hazardu w Polsce po roku 2019? Czego można oczekiwać po 2020?

hazard w Polsce 2019 2020Hazard staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Z każdym miesiące rośnie on w siłę i ma coraz więcej zwolenników. Z pewnością zastanawiasz się, czemu tak jest. Jednym z powodów jest to, że obecnie bardzo łatwo jest zagrać lub postawić, wystarczy do tego Internet oraz chęci. Przyjrzyjmy się jednak statystykom.

Udało już się zebrać wszystkie potrzebne informacje i wiemy, że w Polsce królują bukmacherzy stacjonarni i Internetowi. Niektórzy mogą się zdziwić, ale wyliczono, że w zeszłym roku polscy bukmacherzy wpłacili ogólnie aż 800 milionów złotych do Skarbu Państwa. Podatki są całkiem wysokie, lecz sama suma jest zawrotna. Wychodzi więc na to, że ❗ Polacy w zeszłym roku wydali aż 6,7 miliarda złotych na bukmacherów ❗. Warto jednak zauważyć, że suma ta określa jedynie około 30% całej aktywności hazardowej Polaków.

Niektóre źródła twierdzą, że wielu Polaków decyduje się na korzystanie z zagranicznych źródeł stawiania zakładów. Statystyki podają, że może to być aż 60% osób. Zagraniczne strony często nie mają wykupionej licencji i nie odprowadzają podatków do Skarbu Państwa, co może być zachęcające, lecz na dłuższą metę dość niebezpieczne.

Kto okazał się najpopularniejszym bukmacherem 2019 roku? Bez porównania był to znany wszystkim STS, który zmiótł konkurencję z podium. Zaraz za nim uplasowała się trochę mniej znana Fortuna. Inne firmy mają minimalne znaczenie dla polskich graczy. Warto jednak zaznaczyć, że coraz bardziej popularne stają się kasyna online. Sławą cieszy się Total Casino, które zbiera całkiem duże żniwa, mimo że wiele osób uważa je za dość wybrakowane. Polacy chętnie sięgają po ofertę innych kasyn, które zakupiły licencję lub po prostu legalnie oferują Polakom swoje usługi. Hazard rozwija się bardzo szybko, jesteśmy bardzo ciekawi, co przyniesie rok 2020, a jak widzimy, rozpoczął się bardzo dużą wygraną w Lotto, więc jesteśmy dobrej myśli!