trustly odchodzi z kasyn

Ważna informacja dla graczy: Niektóre kasyna nie mają już Trustly w swej ofercie. Gracze mogą mieć problem z transakcjami z tą metodą płatności.

W połowie roku fani hazardu odnotowali wycofanie się popularnego pośrednika w płatnościach online, firmy Turstly. Z usług szwedzkiego operatora zrezygnowały z początku dwie popularne platformy bukmacherskie: Unibet oraz Bet-at-Home. Wkrótce dołączyły do nich kolejne. Dziś na palcach jednej ręki można policzyć kasyna oferujące płatności za pomocą Trustly i ich liczba z każdym miesiącem maleje.

W miejsce jednej płatności wchodzą kolejne i rynek nie znosi próżni. Gracze z Polski nie powinni czuć się zagrożeni: wciąż pojawiają się nowe metody płatności. Operatorzy testują nowe rozwiązania i podpisują kolejne umowy z pośrednikami. Szturmem do kasyn wchodzi Revolut, o którym jeszcze rok temu mało kto słyszał. Należący do giganta finansowego, firmy Paysafe, ten wirtualny portfel dostępny jest w kolejnych kasynach obsługujących graczy znad Wisły. Drugi popularny pośrednik, MuchBetter, po fazie testów w kilku kasynach internetowych z Malty, staje się coraz szerzej dostępny. Na razie więc polscy gracze mogą spać spokojnie.

#StandWithUkraine

#StandWithUkraine - Wspieramy naród ukraiński. Ta wojna to coś więcej niż atak Rosji na wolną Ukrainę. To wojna przeciwko demokracji, to pogwałcenie praw człowieka i zniszczenie pokoju w Europie. Możemy realnie wpłynąć na przebieg tej wojny poprzez nasze wpłaty.

Fundacja Wróć Żywy Oficjalny Bank Ukrainy