Już od pewnego czasu nie słyszeliśmy żadnej informacji o nowych, dużych wygranych w Polsce, ale jednak w końcu się doczekaliśmy. Jest to bardzo dobra wiadomość dla polskich fanów hazardu, ponieważ okazuje się, że tak wysokie wygrane pojawiają się częściej niż można przypuszczać. Poniżej chcielibyśmy przedstawić wszystkie informacje na temat rzeczonej wygranej, jak to się stało, kiedy i w jakiej grze. Mogą to być wskazówki dla innych graczy, którzy do tej pory nie mieli jeszcze tyle szczęścia. Wygrana ta może być też pewnego rodzaju inspiracją, która rozbudzi ducha walki w graczach. Zapraszamy więc do lektury. 

Kolejna wysoka wygrana w Polsce

Wrzesień może nie kojarzyć się zbyt dobrze, wiele osób wraca z urlopów, pogoda zaczyna się psuć. Szczególnie data 11 września nie jest odbierana zbyt pozytywnie, ale nie dla jednego gracza z Polski, któremu udało się właśnie tego dnia uzbierać naprawdę wysoką sumę. Gracz wolał pozostać anonimowy, więc nie wiemy, kim jest dokładnie, ani z jakiego miasta pochodzi, wszystko to ze względu bezpieczeństwa. Wiemy jednak, jaka suma została zdobyta, a jest to ponad 96 milionów złotych. Dokładna suma tej wygranej to 96 805 666 zł. Trzeba przyznać, że ta suma jest ogromna, a osoba, która ją wygrała, ma niesamowite szczęście. 

Szczegóły zdobycia ostatniej wysokiej wygranej

Wygrana została zdobyta w Eurojackpot. Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, to możemy powiedzieć, że jest to gra bardzo podobna do naszego Lotto. Tak naprawdę, to Eurojackpot została uruchomiona przez Totalizator Sportowy, czyli dokładnie tę samą firmę, która również zajmuje się Lotto oraz kilkoma innymi popularnymi grami. Do tego od niedawna działa również prawdziwe kasyno online, które jest zarządzane właśnie przez tę instytucję. 

Eurojackpot jest dość świeża w Polsce, pojawiła się ona tutaj dopiero 3 lata temu. Jednak przez ten czas gra zadomowiła się tutaj dość dobrze i jest ona dość często wybierana przez polskich graczy. Ma ona wiele wspólnego z Lotto, jej reguły są bardzo podobne, może nawet trochę prostsze. W tym przypadku na blankiecie znajduje się 50 liczb, a zadaniem gracza jest wybranie spośród nich pięciu. Obok nich znajduje się dodatkowe 10 liczb, a z tych trzeba wybrać wyłącznie 2. Losowanie odbywa się co każdy piątek, blankiety można wypełniać online lub w kiosku. 

Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia Eurojackpot na tle Lotto i innych gier tego typu, a jest to fakt, że nie jest on organizowany wyłącznie w Polsce, ale w kilku krajach europejskich. To właśnie dzięki temu wygrane mogą urosnąć aż do tak wielkich kwot, jak właśnie ta ostatnia. Im więcej uczestników, tym więcej pieniędzy można skumulować na główną wygraną. Już nagroda gwarantowana to 10 milionów euro, reszta to po prostu dodatki od graczy. Trzeba też wziąć pod uwagę to, że pojedynczy kupon na tę loterię kosztuje 12,50 zł, co jest sumą większą niż w Lotto, lecz sumy do wygrania są nieporównywalnie większe, więc może warto właśnie zaryzykować. 

Zwycięski kupon z Polski

Nie wiemy za wiele o osobie, której udało się wygrać zawrotną sumę ponad 96 milionów złotych, ale za to wiemy, jakie dokładnie liczby wygrała. Były to liczby 2, 5, 24, 43 i 45. Dwie dodatkowe liczby to były 10 i 4. Nie warto jednak sugerować się tym zestawem, ponieważ istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że te liczby się powtórzą. Warto jest spróbować swojego szczęścia w Eurojackpot właśnie dla takich sum. Warto też wiedzieć, że poza nagrodami głównymi są również też takie dalszych stopni. Wygrana nawet ostatniego stopnia w tym wypadku wynosiła ponad 13 000 zł, więc nawet jeśli nie trafisz głównej wygranej, możesz cieszyć się dość sporą sumą.