Zbliżają się ❤️ Walentynki ❤️, święto zakochanych. Czy to możliwe, aby casino online PL przygotowało z tej okazji jakieś wydarzenia? Oczywiście, że tak, każda okazja jest dobra, aby zorganizować turniej, konkurs lub loterię. W tym artykule przyjrzymy się najlepszym ofertom, a szczególnie ofercie Betsson, która obejmuje nie tylko Walentynki, ale większość lutego.

Niezapomniany luty w kasynie online Betsson ?

Betsson jest bardzo znanym kasynem w Polsce i na całym świecie. Nic więc dziwnego, że często przygotowuje bardzo ciekawe promocje oraz turnieje. Tym razem padło na Walentynki, czyli na najbliższe międzynarodowe święto. Warto jednak wiedzieć, że w Betsson nie będziesz świętował wyłącznie w Walentynki, możesz korzystać z promocji przez większą część lutego.

Na czym polega promocja? Każdego dnia od 10 lutego aż do 26 lutego masz okazję zdobyć darmowe spiny lub darmową gotówkę. Wybór dnia zależy od Ciebie. Na każdy dzień tygodnia jest przygotowana inna promocja, a dokładnie wyglądają one tak:

Poniedziałki: obróć 200 zł w wybranych automatach, a w jednej z tych gier będzie czekać na Ciebie 35 darmowych spinów. Gry, które włączają się do promocji to: Narcos Video Slot, Divine Fortune, Turn Your Fortune, Jumanji Video Slot, Vikings

Wtorki: jeśli obrócisz kolejne 200 zł, to możesz zdobyć darmowe 40 zł, które jest ukryte w jednej z tych gier: Rick Wilde and the Book of Dead, Voodoo Gold, Diamond Joker, Divine Lotus, Money Train.

niezapomniany luty w kasynie online BetssonŚrody: kolejne 35 darmowych spinów możesz zdobyć obracając 200 zł w jednej z tych gier, a następnie skupieniu się na poszukiwaniu w nich właśnie darmowych obrotów. Wspomniane sloty to: Finn Golden Tavern, Gonzo’s Quest, Wings of Riches, Jack and the Beanstalk, Wild Wild West

Czwartki: w czwartki wracamy do możliwości zdobycia 40 zł, lecz tym razem, aby je zdobyć, musisz wydać 200 zł na inne gry. Są to: Fire Joker, Honey Rush, Upgrade Fever, Triple Action Joker, Lil Devil.

Piątki: fani darmowych spinów z pewnością będą zadowoleni, ponieważ w piątki znów mogą zdobyć 35 darmowych spinów. Promocja działa zupełnie tak, jak wcześniej. Oznacza to, że musisz najpierw obrócić w wybranych grach 200 zł, a następnie musisz znaleźć automat, w którym zostały schowane darmowe obroty. Szukaj ich w: Berry Burst, Starburst, Berry Burst Max, Stickers i Fruit Spin.

Weekendy: w weekendy możesz zdobyć więcej, ale również musisz najpierw stracić więcej. Obróć 300 zł w wybranych grach, a potem zdobędziesz 60 zł, które znów możesz wydać. Nagrody szukaj w grach: Boom Pirates, Monopoly Heights, Legacy of Egypt, Dream Catcher First Person i Double Up.

Unibet i oferta dla wielbicieli bingo oraz Walentynek ?‍❤️‍?

Unibet postanowiło zorganizować bardzo ciekawy turniej dla wszystkich fanów bingo. Zasady są bardzo proste, więc może w turnieju wziąć udział nawet osoba, która jeszcze nigdy wcześniej nie grała w bingo. Wystarczy, że obstawisz 50 zł (na jedną zdrapkę), 100 zł (na 2 zdrapki) lub 150 zł (na 3 zdrapki). Jeśli okażesz się zwycięzcą, to wygrasz romantyczną wycieczkę do Rzymu dla dwojga na 3 noce!

Nagroda jest warta 2 500 euro, a obejmuje także lekcję robienia tradycyjnego makaronu, wycieczkę po Koloseum, a także kolację w ekskluzywnej restauracji, która została nagrodzona gwiazdką Michelin! Jeżeli data nie będzie dla Ciebie odpowiednia, zawsze możesz zrezygnować z wyjazdu i odebrać zasłużone 2 500 euro.

Omni Slots i dwie propozycje Walentynkowe

Z Omni Slots możesz świętować Walentynki już od 13 lutego! Zasady turniejów są łatwe. W dzień poprzedzający święto zakochanych skorzystasz z konkursu Matchmaking Rewards. Aby zdobyć nagrodę, musisz wpłacić depozyt w wysokości od 20 euro do 200 euro. Już tego samego dnia dostaniesz 35% tej sumy, a kolejnego dnia, czyli w piątek możesz liczyć na 20 darmowych spinów na automat Puppy Love.

Valentine Bonus ❤️, który odbywa się w piątek, da Ci możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Jedynym warunkiem jest wpłacenie depozytu, którego wartość wynosi co najmniej 10 euro, a maksymalnie 250 euro. Wpłać pieniądze, a następnie wybierz opcję, że chcesz skorzystać z promocji Valentine Bonus. W tym dniu otrzymasz dodatkowe 33% do wpłacanej sumy.