lvbet bonus

Decydując się na skorzystanie z bonusu powitalnego u bukmachera LVBet warto na samym początku dowiedzieć się o jego charakterystyce. Z tego też względu w tym tekście postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące bonusu od tego bukmachera: w jaki sposób działa ten bonus, czy jest szansa na to, aby go anulować oraz jakie warunki należy spełnić, żeby mieć możliwość wypłaty środków.

Zostań z nami i dowiedz się wszystkich istotnych szczegółów dotyczących bonusów udostępnianych przez bukmachera LVBet.

Jak działa bonus na LV bet i jak go aktywować?

Bukmacher LVBet posiada w swojej ofercie aż dwa bonusy, z których mogą skorzystać nowi użytkownicy. Pierwszym z nich jest bonus bez depozytu o wartości 20 PLN, aby z niego skorzystać, konieczna jest wyłącznie rejestracja konta. Po zalogowaniu się na konto konieczne jest zaznaczenie opcji: „Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”. Bonus można aktywować wyłącznie na kuponie składającym się z minimum 3 zdarzeń, z których każde posiada kurs minimum 1,25, a łączny jest nie mniejszy niż 2,50. Gracz musi samodzielnie aktywować ten bonus, klikając w przycisk „Użyj bonusu Wygrane x20” znajdujący się na utworzonym kuponie.

Nowi użytkownicy, którzy nie posiadają jeszcze konta gracza, mogą również skorzystać z bonusu od depozytu, w którym do odebrania jest nawet 3333 PLN! Bonus jest doskonałą możliwością na zwiększenie początkowego budżetu na grę. Został on podzielony przez operatora na 3 etapy, które prezentują się następująco:
  1. Bonus od pierwszego depozytu 1500 PLN – podczas dokonywania depozytu konieczne jest zaznaczenie opcji „Klasyczny Bonus Powitalny 1500 PLN”
  2. Bonus od drugiego depozytu 1500 PLN – dokonaj drugiej wpłaty i zaznacz opcję „Klasyczny Bonus 1500 PLN od drugiego depozytu”, aby otrzymać kolejne pieniądze na grę.
  3. Zakład bez ryzyka 333 PLN od trzeciego depozytu – dokonaj kolejnej wpłaty i zaznacz opcję „Zakład bez ryzyka 333 PLN” a pierwszy zakład, który obstawisz będzie zakładem bez ryzyka i otrzymaj zwrot, jeżeli Twój kupon okaże się przegrany.

Jak anulować bonus LVbet?

Gracz, który zdecyduje się na skorzystanie z dowolnego bonusu na platformie bukmachera LVBet nie posiada możliwości jego anulowania. Dlatego też ważne jest, aby dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zasadami i regulaminem promocji, z których korzystamy. Skorzystanie z bonusu LVBet oznacza konieczność wypełnienia wszystkich warunków obrotu, aby otrzymać możliwość wypłaty środków.

Jak wypłacić bonus z Lvbet?

Wypłata środków u bukmachera LVBet w sytuacji, gdy skorzystamy z dowolnego bonusu oferowanego przez tego bukmachera, wiąże się z koniecznością realizacji określonych warunków obrotu. W przypadku LVBet sytuacja jest bardzo klarowna. Zarówno środki bonusowe jak i depozyt, który sprawi aktywację bonusu, podlegają czterokrotnemu warunkowi obrotu, po minimalnym kursie 1,75. Przedstawione warunki obowiązują zarówno podczas bonusu od pierwszego oraz drugiego depozytu. Bonus bez ryzyka wymaga wyłącznie jednokrotnego obrotu po minimalnych kursie 1.75, do obrotu wliczają się wyłącznie zakłady sportowe.

Użytkownicy, którzy zdecydują się skorzystać z bonusu bez depozytu o wartości 20 PLN, muszą przygotować się na wykonanie dwukrotnego obrotu środków po kursie nie mniejszym niż 2,00. Co ciekawe na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia trzydrogowe (1X2), czyli takie, w których mamy 3 możliwości zakładu. Należy pamiętać, że sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu.

Podsumowanie

Zapoznając się z ofertą bonusową bukmachera LVBet na pierwszy rzut oka rzuca się, że należy być bardzo odpowiedzialnym podczas decydowania o chęci skorzystania z dowolnej oferty. Nie istnieje możliwość anulowania bonusu, z którego wcześniej skorzystamy. Z drugiej strony warunki obrotu nie są zbyt mocno restrykcyjne, a ich realizacja jest możliwa do zrealizowania.

Konkludując, ważne jest, aby czytać regulaminy, i dokładnie wiedzieć, z czego mamy zamiar skorzystać. Pamiętaj o tym również w tym przypadku, mimo że wypisaliśmy wszystkie aktualne warunki obwiązujących promocji, to bukmacherzy bardzo często decydują się na ich modyfikację. Aktualne warunki każdej oferty znajdziesz wyłącznie na oficjalnej stronie wybranego bukmachera.