Kilka lat temu Apex był jednym z czołowych producentów gier hazardowych za darmo obecnie niektórzy mogli zapomnieć o tym producencie, ponieważ obecnie jest wielu innych, którzy bardzo szybko się rozwijają i mają do zaoferowania całkiem ciekawe propozycje. W tym artykule chcielibyśmy jednak opowiedzieć trochę o Apex i o tym, aby nie przekreślać tych gier, ponieważ mogą być one jeszcze wykorzystane przez wielbicieli graczy. Jeśli jeszcze nigdy nie słyszałeś o Apex, to masz teraz niebywałą szansę, aby się czegoś nauczyć i poznać nowe oblicze świata hazardu. Zapraszamy więc do lektury.

Czym jest Apex i jego gry?

Apex to całkiem popularny producent gier hazardowych, którego świetność datuje się na początek roku 2000. Jest to bardzo znana firma, która od samego początku rozpoczęła produkcję stacjonarnych gier online. Apex wciąż najczęściej zajmuje się stacjonarnymi automatami, które można umieścić w barach, w salonach gier lub w innych miejscach, gdzie gracze chcieliby się rozerwać. Gry te można również spotkać w wielu galeriach handlowych, które mają swoistego typu bawialnie dla graczy. Jako ciekawostkę możemy podać, że nazwa Apex oznacza najwyższym punkt, co miało być motywujące dla wszystkich pracowników i widać, że zadziałało.

Czym może poszczycić się Apex?

Apex jest producentem świetnych maszyn, które z roku na rok się polepszały. Obecnie ich jakość jest bardzo wysoka, co można zauważyć gołym okiem. Można samemu zobaczyć, co oferuje Apex na jego oficjalnej stronie. Zobaczysz tam, jak elegancko wyglądają maszyny od tej firmy. Występują pojedynczo lub 4 gry są połączone w jedną, tworząc ciekawą kolumnę. Rozwiązania te są bardzo nowoczesne, a maszyny prezentują się bardzo estetycznie. Nic dziwnego, że Apex jest wciąż rozchwytywaną firmą.

Do tego Apex produkuje również stoły do gier klasycznych oraz tasowniki kart. Jest wiele ciekawych gier, które warto spróbować od tej firmy. Jest to producent slotu Red Hot Fruits, która jest typową owocówką. Jest to prosta gra, która może okazać się ekscytująca. Bardzo podobnym automatem jest popularny Sizzling Hot. Godną polecenia jest również Ocean Tale, której akcja dzieje się w podwodnym świecie. Jeśli interesują Cię takie tematy, to możesz łatwo poszukać zastępstwo do tego slotu, a nazywa się on Lord of the Ocean i działa prawie identycznie. Sealed with a Kiss to kolejna gra, do której można bardzo łatwo znaleźć zastępstwo, a jest to Starlight Casino. Nie martw się, jeśli spodobała Ci się gra od Apex, lecz nie masz okazji jej sprawdzić, alternatywy można znaleźć całkiem łatwo, ponieważ firma wykorzystuje proste, ale atrakcyjne motywy.

Co przemawia na niekorzyść Apex

Gry stworzone przez Apex nie są raczej tym, czego potrzebują dzisiejsi hazardziści. Po pierwsze, większość z tych gier występuje w formie stacjonarnej, można je więc znaleźć w ograniczonych punktach. Tak, jak już wspominaliśmy, w internecie można znaleźć komputerowe wersje tych pozycji. Nie byłoby to jednak problemem, gdyby gry były płatne. Jednak wszystkie gry automaty od Apex w wersji internetowej są zupełnie darmowe. W dzisiejszych czasach producent slotów wypuszcza na rynek automat, który ma wersję płatną oraz darmową wersję demo. Ta druga pozwala na sprawdzenie, jak wygląda gra, czy spełnia wszystkie wymagania i czy warto wydać na nią pieniądze. Jeśli tak, to gracz przechodzi do wersji płatnej.

W przypadku gier od Apex, chodzi wyłącznie o rozrywkę. Jedynym wyjątkiem są maszyny stacjonarne, z ich pomocą możesz wygrać, lecz nie ma ich na naszym rynku. Nie ma więc tu typowych emocji, których szuka hazardzista. Z ich pomocą nie można wygrać jackpota, nie dostanie się nawet najmniejszej nagrody, ponieważ nie można ustawić zakładu. Gry od Apex sprawdzą się jednak w przypadku, kiedy szukasz po prostu dobrej gry, aby się rozerwać, bez zbędnego stresu, że musisz wygrać, ponieważ postawiłeś w maszynie pieniądze. Zagraj w tytuły od Apex, kiedy chcesz się zrelaksować i miło spędzić swój czas, a jeśli masz szansę, możesz spróbować swoich sił w rozgrywce w kasynie na pieniądze. Zalecamy zapoznać się z artykułem o sposobach na automaty.