Branża hazardowa nie próżnuje, cały czas coś się w niej dzieje, a widać to na przykładzie nowych kasyn i nowych gier. Dziś chcielibyśmy omówić tematykę gier, które jak dotąd zostały stworzone w 2020 roku. Przygotowaliśmy krótką listę, na której umieszczamy najciekawsze pozycje z 2020 roku. Jeśli więc szukasz inspiracji i chciałbyś spróbować nowej gry, zajrzyj na naszą listę, a z pewnością któryś z tytułów Cię zainspiruje.

Mysterious

Mysterious to nowy slot od Pragmatic Play, który został wprowadzony na rynek w lutym. Już po nazwie można stwierdzić, że motyw tego automatu będzie tajemniczy i rzeczywiście tak jest, ponieważ slot przenosi nas do ery wiktoriańskiej i miasta nocą, które jest nawiedzane przez dziwne zjawy. Atmosfera jest bardzo specyficzna, a napięcie jest budowane przez szatę graficzną oraz przez ścieżkę dźwiękową.

Siatka slotu jest całkiem ciekawa, ponieważ ma ona kształt 4 x 4, co oznacza, że zarówno bębnów, jak i rzędów symboli jest 4, co jest dość niespotykane. Pragmatic Play nie zapomniał o bonusach. Podczas gry masz szansę wygrać zupełnie darmowe spiny, masz również dostęp aż do 3 różnych wildów, które mogą dodatkowo powiększyć Twoją wygraną. Graczy cieszy również wysokie RTP, które wynosi 96,5%, a także wiele linii wygrywających. Jest ich aż 256, więc łatwo jest natrafić na klaster.

Micro Knights

Najlepsze gry ostatnich miesięcy 2020Elk Studios również nie próżnowało w tym czasie i pod koniec lutego przygotowało bardzo interesującą grę Micro Knights. Jest to gra bazująca na motywie zwierząt oraz roślin. Kaskadowy typ tego slotu sprawia, że symbole nie wirują, lecz spadają z góry, a kiedy zdobywasz klaster, symbole w nim biorące udział znikają, symbole nad nim spadają na ich miejsce, a na końcu spadają również ubytki. Historia powtarza się aż do momentu, kiedy nie ma już żadnej wygrywającej kombinacji.

Akcja rozgrywa się na dość nietypowej siatce, która przybrała kształt 7 x 7, ma więc 7 bębnów. Podczas gry zbierasz specjalne punkty, dzięki którym możesz zdobyć dodatkowy bonus. Swój progres widzisz na specjalnych licznikach. Zdobycie odpowiedniej liczby symboli oznacza, że zostaniesz nagrodzony dodatkowymi wildami, mało wartościowe symbole znikają z siatki, na siatce pojawia się ogromny symbol, który ułatwia wygraną i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z tego slotu, możesz liczyć na dużą dawkę rozrywki.

Barbarian Fury

Nolimit City staje się coraz bardziej znanym producentem, a to ze względu na coraz to lepsze gry, które wypuszcza na rynek. Jednym z najnowszych automatów tego producenta jest Barbarian Fury, który zawitał w kasynach online na początku marca. Dość krwawy motyw może przynieść wiele korzyści, szczególnie że symbole wild w tej grze gwarantują wiele różnych mnożników podczas pojedynczego spinu.

Dodatkowo możesz wygrać aż 12 darmowych spinów. Nie zapominaj jednak o symbolach wild, ponieważ to właśnie one będą grać pierwsze skrzypce i pomogą Ci w wygraniu większej kwoty, a jest o co walczyć. Okazuje się, że maksymalna wygrana w grze wynosi aż ponad 8 000 x stawka gracza, co jest 2 x więcej, niż może zaoferować standardowy slot.

Aztec Bonanza

W połowie lutego Pragmatic Play zapoznał graczy z Aztec Bonanza. Aztec Bonanza zaskakuje graczy ilością linii wygrywających, która może wynosić aż 7776 linii. Wszystko zależy też od tego, na jakim etapie w grze jesteśmy, lecz rzeczywiście liczba ta może dojść aż do tego poziomu. Jest to gra, która skupia się na starożytnych Aztekach, chociaż tak naprawdę z Aztekami ma dość mało wspólnego. W tle widać jedynie estetyczną grafikę, jednak symbole są już w większości zapożyczone z kart.

Siatka gry nie jest stała, na początku jest bardzo ograniczona, lecz wraz z rozwojem gry przekonasz się, że bębnów oraz rzędów z symbolami przybędzie. Podczas gry można liczyć na darmowe spiny, które bardzo szybko mogą powiększyć Twoje środki do gry. Wraz z dość wysoką stopą gracza oraz szatą graficzną i muzyczną, Aztec Bonazna okazuje się jednym z lepszych slotów 2020 roku.

Gorilla Kingdom

Gorilla Kingdom to obecnie jeden z najświeższych slotów na rynku, pojawił się pod koniec kwietnia. Został on wyprodukowany przez NetEnt Entertainment, który przez wiele osób uważany jest za jednego z najlepszych dostawców gier hazardowych na świecie. Rzeczywiście prawdą jest, że ciężko jest prześcignąć NetEnt w zakresie szaty graficznej, co widać na podstawie Gorilla Kingdom. Slot ten przenosi nas do dżungli, w której królem jest goryl. Znajdziemy również inne zwierzęta, które są jednak trochę niżej wartościowane.

Slot wyróżnia się całkiem wysoką stopą zwrotu gracza, która utrzymuje się na poziomie 96,3%. Gorilla Kingdom został wyposażony w aż 1024 linie wygrywające, więc można się spodziewać, że wygrane będą pojawiać się całkiem często. Bonusem w tym slocie są darmowe spiny, które mogą dodatkowo zmienić symbole w te lepiej wypłacalne. Jest to solidny i dość prosty automat od NetEnt Entertainment.