Bingo Bonanza recenzja i doświadczenia

Bingo Bonanza to szybka gra hazardowa online łącząca reguły bingo i zdrapki. Wydana została przez giganta branży hazardowej firmę Microgaming, czyli dobra zabawa i granie o duże wygrane są gwarantowane. Kasyna internetowe najczęściej kojarzą się z grami stołowymi czy automatami wideo i dlatego dzisiaj weźmiemy na celownik mniej znaną grę w bingo. Recenzja Bingo Bonanza omówi wszystkie funkcje gry, stawki i możliwe wygrane.

Funkcje gry

Producent Microgaming stworzył na bazie tradycyjnego bingo prostą grę internetową. Możesz w nią zagrać za darmo do zabawy w kasynie online. Oczywiście, jeśli szukasz dreszczyku emocji, możesz dokonać depozytu i obstawiać od 0,50 do 10 euro w zależności od kasyna. Wybór stawki to rzecz, na którą masz tu wpływ, prościej się nie da. Wszystko na co potem będzie czekał każdy hazardzista, to moment losowania. Kule wypadające z bębna określą wynik zagranej rundy.

Po naciśnięciu Play zostanie wylosowanych 6 kul z mnożnikiem. Liczymy na trafienie dwóch kul z takim samym mnożnikiem. Możliwe są maksymalnie 2 kule i wtedy nasz zakład zostanie pomnożony zgodnie z wysokością mnożnika na kulach. Kule wypadają z mnożnikiem: x1, x2, x5, x10, x40, x250, x5 000 lub x20 000 nasz zakład. Tyle samo też jest pozycji w tabeli wypłat.

Jeśli zastanawiasz się co się wydarzy, gdy zaznaczone zostaną dwie pary tych samych mnożników? Dobrze by było, gdyby nasz zakład pomnożony został przez jeden i drugi mnożnik. Niestety regulamin gry Bingo Bonanza przewidział taką sytuację. Jeśli na karcie bingo online jest więcej niż jedna możliwa zwycięska kombinacja, wypłacana jest tylko wartość z najwyższym mnożnikiem.

Producent Microgaming Max Wygrana (żetony) 20 000
Data wydania gry 01.07.2014 Scatter Nie
RTP 95,95% Darmowe Obroty Nie
Wariacja wysoka Wild Nie
Plansza Runda Bonusowa Nie
Linie Wygrywające Mnożnik Wygranej Tak
Ilość rzędów Jackpot Progresywny Nie
Ilość bębnów Opcja Gamble Nie
Opcja Auto Play Nie Opcja Szybka Gra Nie
Min Bet 0,50 Max Bet 10

Fabuła gry

Gra online Bingo Bonanza naśladuje prawdziwe bingo. W prawym górnym rogu znajduje się bęben do loterii. Kule wlatują do rynny i ustalają wynik gry. Tabela wypłat znajduje się po lewej stronie. Obok mnożników znajdują się dwa sektory, w których wielki mazak robi kropki. Gra jest bardzo w stylu retro, a została wydana w 2014 roku.

Panel kontrolny Bingo Bonanza ma tylko przycisk, który uruchamia grę. Znaki Plus i Minus obok okna Stake służą do wyboru wielkości zakładu. Jeżeli masz problem z pomnożeniem swojego zakładu przez mnożnik z wygranej, prawidłowy wynik zobaczysz po prawej stronie jako Win.

Podsumowanie

Zagraj, aby zobaczyć jak maszyna losująca wypuszcza sześć szczęśliwych dla Ciebie kulek. Twoim jedynym zadaniem jest nacisnąć Play. Nie da w się w prostszy sposób wygrać 200 000 euro. Nie musisz się uczyć o zasadach bingo, ponieważ Microgaming uprościł je do minimum w Bingo Bonanza online. Dlatego gracze, którzy odwiedzają kasyno po raz pierwszy, poradzą sobie bez większego problemu.

Gra online Bingo Bonanza FAQ

Jaki jest jackpot w Bingo Bonanza?

Najwyższą wygraną osiągniesz grając za 10 euro i po zakreśleniu dwa razy mnożnika x 20 000. Wówczas wygrywasz 200 000 euro.

Czy przed dokonaniem depozytu mogę wypróbować grę Bingo Bonanza za darmo?

Oczywiście. Kasyna internetowe udostępniają tryb demo do zabawy. Bez rejestracji, wpłaty i ryzyka można przetestować najlepsze gry wideo online.

Jaki jest minimalny depozyt w kasynie online?

Wszystko zależy od kasyna, które wybrałeś. Większość oferuje swoje gry i promocje od depozytu już za 10 euro.
bingo bonanza microgaming
Przepraszamy, demo nie jest dostępne