ruletka online

Pośród wielu gier hazardowych to ruletka cieszy się niesłabnącą popularnością. Nieważne czy jest to opcja na prawdziwe pieniądze, na zapałki w zaciszu domu czy darmowa ruletka online. Każda dostarcza sporo zabawy, choć trzeba przyznać, że jeśli cokolwiek obstawiamy, wówczas emocje są większe. Pomimo że jest to w pełni gra losowa, to wciąż nie brakuje śmiałków próbujących zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo. Ale co więcej, to działa! Pośród wielu różnych opcji, z którymi możemy się spotkać w sieci, należy wymienić najlepszą piątkę! Zaczynamy!

System ruletki oparty o fizykę

Choć może się to wydawać nie do uwierzenia, to ten właśnie system bazuje na analizie zmiennych koła, a także dodaje do tego zwycięskie liczby. W ten sposób zasadą przyczyna-skutek przewiduje, gdzie zatrzyma się kula. Zwiększa tym samym szanse gracza nawet o 10% i sprawdza się na większości kół. I choć w teorii jest to proste, to jednak ilość zmiennych jest dosyć duża, więc i analiza nie należy do najprostszych. Jednak, aby szanse oceny wzrosły potrzeba od 50 do 200 obrotów, żeby móc wyprowadzić pewną prawidłowość. W ten sposób eliminowany jest czynnik ryzyka, a sama gra traci na swojej losowości. Analiza tego rodzaju zakłada, że nic nie jest przypadkowe. A wynik jest wypadkową praw fizyki. Nie oznacza to jednak, że w zupełności w ten sposób zawsze będziemy w stanie wytypować bezbłędnie liczby. Jednak, jeśli wcześniej na 100 obrotów mogliśmy wygrać 1, a teraz mamy szansę na aż 10, to różnica jest kolosalna. Warto mieć przy tym na uwadze, że choć skuteczność tej metody jest wysoka i potrafi analizować tyle zmiennych, jest czymś, co wydaje się na tle innych rozwiązań, jest opcją niedoścignioną. Przestrzegamy jednak, by podejść do tematu z rozwagą.

Analiza Bias

Niezwykle ciekawą strategią jest analiza Bias. Jest to sposób gry bazujący na tendencyjności koła od ruletki. Chodzi tu o nic innego jak pewne przewidywalne aspekty związane z samą mechaniką gry. Kluczem tej metody jest wyszukiwanie błędów w grze, a w zasadzie w samym kole. Oczywiście i przy wersji internetowej taka rzecz może mieć miejsce. Przyglądamy się grze, sprawdzamy, jak się toczy kulka i jak obraca koło ruletki. W ten sposób uzyskujemy wiedzę na temat tego, czy mechanizm ma ukryte wady, co przekuwamy w swoją wygraną. Wyszukanie błędu to istota całej analizy.

Balistyka wizualna

Choć mówi się, że wzrok myli, to jednak ten rodzaj strategii bywa bardzo skuteczny. Bazuje on na naszej własnej obserwacji. Póki kulka jest w toku, najlepiej, gdy zostało jej z pięć obrotów do końca, możemy oszacować, gdzie upadnie. Wymaga to jednak wprawy i dobrego wzroku. Najlepiej jest to wyćwiczyć na darmowej ruletce internetowej. W ten sposób nie tracimy pieniędzy, a możemy się szkolić, ćwiczyć ile chcemy i co ważniejsze bez stresu popełniać błędy.

Podpis krupiera

Strategią, która jest bardzo podobna do balistyki wizualnej, jest podpis krupiera. Bazuje ona na pewnej powtarzalności, która wynika ze stałego układu koło-krupier. Z tego więc powodu kasyna starają się co 20-30 minut zmienić dilera. Jest to spowodowane tym, że w pewnym momencie i powtarza się zależność występująca właśnie na konkretnym kole – człowiek kręci z porównywalną siłą ruletką oraz w podobny sposób dodaje do niej kulkę. W ten więc sposób tworzy się prawidłowość, która pozwala oszacować z każdym kolejnym zakładem, gdzie upadnie. Niezbyt dokładnie, jednak na tyle skutecznie, by zwiększać szanse gracza. Już po kilku rzutach wiemy, w jakim momencie kulka będzie uderzać w metalowe deflektory, a w ten sposób coraz prościej jest dostosować zakład do faktycznego wyniku.

Komputer do analizy ruletki

Rodzajem urządzenia służącemu do gry i który znacząco zwiększa szanse na zwycięstwo, a który jest jednocześnie dla połowy kasyn oszustwem i za którego używanie możemy zostać wyproszeni z kasyna, jest komputer służący do analizy ruletki. Jest on zbliżony do systemu ruletki opartego o fizykę. Jednak to komputer w krótkiej chwili analizuje pęd kulki, koła, różne zmienne, bierze pod uwagę położenie pierwotne kuli względem pól, ruch ręki dilera, czas pomiędzy wprawieniem koła w ruch a dorzuceniem kulki i kilka innych zmiennych. Na podstawie zebranych informacji ocenia, gdzie się ona zatrzyma. Tego nie dokona żaden człowiek, chcąc w podobny sposób podejść do tematu. Warto jednak pamiętać, że wciąż nie daje ono gwarancji wygranej.

Podsumowanie

Przedstawiliśmy pięć systemów i strategii, które faktycznie działają – bo tak jest. Odrębną sprawą jest to, jak bardzo są skuteczne, jak wygląda kwestia ilości błędów oraz stosunku zysków do strat. Miejmy jednak zawsze z tyłu głowy tę informację, że ruletka jest losowa, a wszystkie strategie i systemy mają zwiększyć szanse gracza, ale pewności na wygraną nie dają. Zapoznaj się z artykułem o możliwości oszukania koła do ruletki.