Buffalo Hunt Slot recenzja i doświadczenia

Prawdziwy mięsożerca zawsze ma ochotę na wielkiego steka. W tym celu najlepiej zapolować na dziką zwierzynę wprost z Dzikiego Zachodu. Wyprawy w dziewicze zakątki Ameryki Północnej i polowania na bizony organizuje dla graczy Synot Games.

Automaty do gier online to jednak bezkrwawe internetowe łowy, ale wygrane, które zdobędziesz grając w Buffalo Hunt są jak najbardziej prawdziwe. Automat do gry na pieniądze pozwala ustrzelić 20 darmowych obrotów, mnożniki x27 i wielkie nagrody.

Producent Synot Games Max Wygrana (żetony) 6000xbet
Data wydania gry 31.10.2020 Scatter Tak
RTP 94,09% Darmowe Obroty Tak
Wariacja Wysoka Wild Tak
Plansza 5×4 Runda Bonusowa Tak
Linie Wygrywające 1024 Mnożnik Wygranej Tak
Ilość rzędów 4 Jackpot Progresywny Nie
Ilość bębnów 5 Opcja Gamble Tak
Opcja Auto Play Tak Opcja Szybka Gra Tak
Min Bet 0,20 Max Bet 40

Funkcje gry

Automat online Buffalo Hunt to 5-bębnowy i 4-rzędowy slot z symbolem Wild i Scatter, który uruchamia darmowe spiny. Grając masz 1024 linii wygrywających, a to wiele szans na upolowane grubego zwierza. Maksymalna wygrana, jaką możesz wygrać wynosi 250 000 dolarów.

Wild

Symbol wild w grze do zabawy Buffalo Hunt jest naprawdę dziki. Indianin w wielkim czerwonym pióropuszu na głowie zastępuje inne symbole z wyjątkiem symbolu scatter. Wild pojawia się tylko na środkowych bębnach, czyli na 2,3 i 4. W grze podstawowej nie ma mnożnika, jednak w rundzie darmowych obrotów każdy kolejny wild zwiększa mnożnik wygranej nawet do x27.

Darmowe Spiny

Złota moneta Buffalo Hunt Scatter z dwiema skrzyżowanymi strzelbami to przepustka do darmowych obrotów. Aby wyzwolić rundę potrzebujemy przynajmniej 3 scatterów, za które dostaniemy 8 darmowych obrotów. Jeśli zbierzemy 4 scattery obrotów będzie 15, a za 5 scatterów nawet 20. W czasie trwania rundy bonusowej zagrane darmowe spiny mogą zostać ponownie uruchomione, bo już dwa scattery dają kolejne 5 darmowych obrotów.

Buffalo Hunt automat do gry na pieniądze pozwala na mnożenie wygranych przez naprawdę duże mnożniki. Podczas darmowych spinów każdy dziki symbol mnoży aktualną wygraną na ekranie przez x2 lub x3, maksymalnie do x27. Granie w Buffalo Hunt o najlepsza droga do wielkiego napisu BIG WIN na ekranie.

Gamble

Każda wyprawa na Dziki Zachód nie może się obyć bez wizyty w lokalnym barze i grze w karty z bandytami. Zasady gry Gamble są proste, wystarczy odgadnąć kolor zakrytej karty. Cała seria szczęśliwie wytypowanych czerwonych lub czarnych skończy się na kwocie 125 000 dolarów.

Fabuła gry

Świat na bębnach Buffalo Hunt jest naprawdę pełen dzikich zwierząt, a wśród nich bizony, pantery, wilki, orły czy niedźwiedzie. Przypominają czasy, gdy zdobywano Dziki Zachód gnając przez prerie. Automat online za jednego z najważniejszych symboli w grze ma rdzennego mieszkańca tych ziem, który najlepiej znał dzikie oblicze natury Ameryki.

Podsumowanie

W Buffalo Hunt zagrasz za damo po wybraniu opcji tryb demo. Jednak, gdy postawisz zakład na pieniądze przekonasz się o potencjale wygranej na maszynie slotowej od Synot Games. Pełen majestatycznych zwierząt slot przypomina o legendzie Dzikiego Zachodu. Zaskakujące są mnożniki, które mogą rosnąć do maksymalnie x27, na co wpływa symbol wild. Wszystkie te elementy gwarantują dziki automat online z udanym motywem i funkcjami gry.

Automat online Buffalo Hunt FAQ

Czy w opcji Gamble mogę zmniejszyć stawkę?

Funkcja Gamble w Buffalo Hunt automat online nie wymaga obstawienia całej wygranej z ostatniego zagranego spinu. Jest przycisk halve, który umożliwia obstawienie połowy zakładu.

Ile razy mogę odgadywać kolor zakrytej karty grając w Gamble?

Możesz grać 10 razy po jednorazowym uruchomieniu funkcji hazardu.

Znalazłem w internecie grę Buffalo Hunt, która ma 40 linii wygrywających. Skąd jest ta różnica?

Z pewnością znalazłeś grę o tym samym tytule od innego producenta, która ma zupełnie inne parametry.
nothumb

Najczęściej grane Synot Automaty Online