Rainforest Magic Bingo recenzja i doświadczenia

Rainforest Magic Bingo online uzależnia od pierwszego losowania, wciąga i daje energetyczny zastrzyk adrenaliny na resztę dnia. Ciężko znaleźć równie atrakcyjny automat bingo, ponieważ tropikalny deszcz kulek skutecznie spłukuje konkurencję.

Play’n GO to wielokrotnie nagradzany producent oprogramowania kasynowego. Wydaje ekscytujące gry internetowe z mnóstwem funkcji i zaskakującymi sposobami na wielkie wygrane. Rainforest Magic Bingo to akurat motyw zaczerpnięty z popularnego slotu.

Funkcje gry

Rainforest Magic Bingo to niełatwa gra dla początkujących graczy o słabych nerwach. Na samym początku zaproszeni jesteśmy do gry na 4 kartach (osobnych grach). Liczbę kart możemy zmniejszyć, a granie na jednej karcie to niezły pomysł na starcie w bingo online.

Każda z 4 kart ma 15 losowych liczb w przedziale od 1 do 90. Samych liczb nie możemy wybrać, ale możemy zmienić kartę i dostać nowy zestaw. Hazardzista może wybrać stawkę obowiązującą na każdej karcie. Kwota wynosi od 0,01 do 2 euro na kartę. W związki z tym, grając 4 karty, zakład wyniesie 8 euro. Wydaje się niewiele, jednak zakup Extra Ball, w dalszej części gry, może kosztować kilkaset euro.

Przycisk Play uruchamia losowanie 30 kul. Zagrane numery kul zostaną zaznaczone na wszystkich naszych aktywnych kartach, gdzie mogą tworzyć się różne układy, podobnie do linii wygrywających na slotach wideo. Tych sposobów jest 17, gdzie za 14 dostaniemy nagrodę pieniężną, 2 to układy bonusowe, a ostatni to Bingo, czyli cała zakreślona karta.

Magiczny las deszczowy Bingo jest pełne fantastycznych funkcji, takich jak rosnące wygrane, dodatkowe kule i nie jedna, a dwie funkcje bonusowe. Pierwsza z nich daje graczom możliwość natychmiastowego wygrania tajemniczej nagrody. Przy odrobinie szczęścia Twój bet pomnożony zostanie x700.

Jeden z układów daje przepustkę do Magic Flower Bonus. Wśród magicznych kwiatów szukamy wysokich nagród pieniężnych i kluczy. Początkowo mamy pięć prób, jednak każdy odsłonięty klucz dodaje nam 1 szansę, dzięki czemu dostaniemy maksymalnie 3 dodatkowe próby. W tej mini grze możemy wygrać potężny zastrzyk gotówki, który pomnoży nasz bet x1300.

Jeśli początkowe 30 kul to za mało Rainforest Magic Bingo daje szansę na dobranie kolejnych 13 kul, byś znalazł się bliżej Bingo lub Bonusów. Każda dodatkowa kula może kosztować więcej niż zakład początkowy. Brakuje Ci jednego numeru do ułożenia Bingo i wygrania 1000 euro. Czy zapłacisz za to 100, 200 czy 700 euro? Początkowa stawka maksymalna 8 euro gwałtownie szybuje w górę, a emocje sięgają zenitu.

Jak pomnożyć swój początkowy zakład x5000? Zagraj wszystkie 4 plansze za minimum jeden żeton. To proste do wykonania. Następnie zakreśl wszystkie liczby na jednej z czterech kart za pomocą pierwszych 30 piłek – układ Bingo. To trochę trudniejsze, dlatego nagroda jest duża.

ProducentPlay’n GOMax Wygrana (żetony)340 000
Data wydania gry11.06.2020ScatterNie
RTP97,38%Darmowe ObrotyNie
WariacjaśredniaWildNie
PlanszaRunda BonusowaTak
Linie WygrywająceMnożnik WygranejTak
Ilość rzędówJackpot ProgresywnyNie
Ilość bębnówOpcja GambleNie
Opcja Auto PlayTakOpcja Szybka GraTak
Min Bet0,01Max Bet8

Fabuła gry

Automat online Rainforest Magic od Play’n GO dostarczył motywu bingo online tego producenta. Tropikalny las wylewa się z ekranu, a deszcz spływa po klawiaturze. Różnokolorowe motyle i świetliki figlują wszędzie, a o tytuł króla zwierząt powalczyć będziesz musiał z tygrysem.

Podsumowanie

Myślisz, że jedynie automaty do gier online dostarczają szybkich i mocnych wrażeń. Sprawdź jak szalone i ciekawe może być Rainforest Magic Bingo w wykonaniu Play’n GO. Jeśli nadal masz wątpliwości zwróć uwagę na RTP 97,38% i zagraj.

Gra online Rainforest Magic Bingo FAQ

Kiedy zadziała Extra Ball?

Dodatkowa kula jest odblokowywana, gdy do wygrania nagrody, równej lub większej niż 200-krotność zakładu na kartę, wymagana jest tylko 1 piłka.

Ile mogę wygrać w Rainforest Magic Bingo?

Maksymalna wygrana w pojedynczej grze to 340 000 euro.

Czy mogę grać w bingo za darmo?

Tak, możesz grać za darmo do zabawy uruchamiając w kasyniehex tryb demo.
rainforest magic bingo playn go
Przepraszamy, demo nie jest dostępne