Cops ‚n Robbers Slot recenzja i doświadczenia

Zapraszamy do recenzji automatu Cops’n’Robbers. Dowiesz się z niej jakim slotem jest recenzowany tytuł, poznasz funkcje oraz symbole występujące w grze. Dowiesz się, jak wygląda panel sterowania automatu oraz dlaczego jest on tak lubiany przez graczy. Znajdziesz w niej dokładną instrukcję gry, opis funkcji i wskazówki jak grać, żeby ugrać jak najwięcej. W tym automacie nudzić się z pewnością nie będziesz. Myślisz, że założysz mundur policjanta i będziesz tropił rabusiów? Otóż nie, sam będziesz uciekał przed stróżami prawa. Twoim zadaniem będzie nie dać się złapać. Jeśli przechytrzysz policję i uciekniesz z łupem, będziesz szczęściarzem. Nie namawiamy Cię do przestępstwa, ale być choć raz poza prawem, w tej grze i liczyć zdobycze. Johan Törnqvist, CEO Play’n GO powiedział: „Cops’n’Robbers to bardzo lubiany temat i jesteśmy przekonani, że wyprodukowane przez nas wyjątkowe ujęcie będzie hitem wśród graczy. Ta gra będzie odpowiednia dla tych, którzy mają ochotę przechytrzyć policję, a jeśli mają o tym spryt, można wygrać wiele darmowych spinów”.

Informacje techniczne

Automat wideo Cops’n’Robbers wyszedł spod ręki studia Play’n GO, wielokrotnie nagradzanego producenta, tworzącego sloty na najwyższym poziomie. Gry opracowane przez dewelopera, są w HTML5 i dlatego nie tylko są doskonałe pod każdym względem, ale również działają bez najmniejszych zakłóceń. Kasyna online bardzo chętnie wprowadzają do swojej oferty gry od Play’n GO, bo bardzo często są pobierane przez graczy. W 2018 r. na rynku ukazał się slot Cops’n’Robbers dewelopera, który stał się pozycją podstawową graczy. Warto wspomnieć, że na gry studia Play’n GO, gracze czekają z niecierpliwością.

Tak też i było z Cops’n’Robbers. Automat ma 5 bębnów, 3 rzędy i 9 linii wypłat. Symbolami na walcach są: policjanci, złodzieje, worek z pieniędzmi, kajdanki, biżuteria, diamenty, zegarki, monety, samochód (scatter), sejf pełen złota (wild). Stawka zakładu waha się w przedziale 0,01 do 90 monet. To powinieneś wiedzieć! Jeśli Twoja gra zostanie przerwana, wszystkie informacje o rundzie i postawione zakłady, są przechowywane do momentu ponownego otwarcia gry. Możesz więc kontynuować swoją niedokończoną rundę od momentu przerwania. Nierozstrzygnięte zakłady w niekompletnych grach, zostają unieważnione po 30 dniach. Wadliwe działanie unieważni wszystkie wypłaty i gry. Aby otrzymać wygrane, odwiedź sekcję WYPŁATA i określ kwotę wygranej, którą chcesz wypłacić, przelewając na konto czekowe.

Funkcje gry

Zanim zaczniesz grać ustaw zakład w panelu sterowania, na dole ekranu. W opcji Ustawienia określ liczbę linii, które chcesz aktywować na rundę. Tylko wykupione linie płatne biorą udział w grze, są aktywne. Ustaw liczbę monet, które chcesz postawić na aktywną linię, oraz nominał monety. Przyciskami „+” i „-” regulujesz zakład. Klikając AUTO PLAY — włączysz / wyłączyć tryb automatyczny na kilka kolejnych rund gry. Tryb Auto Play automatycznie zostaje wyłączony, jeśli np. saldo stanie się zbyt niskie. Saldo gotówkowe znajduje się w lewym dolnym rogu automatu. Kiedy rozegrasz inną rundę lub wygrasz, suma jest zawsze aktualizowana. Dostosuj ekran i dźwięk. Jeśli jesteś gotowy do gry, kliknij SPIN. Bębny zostają uruchomione, a kiedy się zatrzymają, symbole układają się na rolkach i tworzą zwycięską kombinację. Dostaniesz wygraną godnie z tabelą wypłat. Kwota postawionego zakładu jest logiczną konsekwencją postawionego zakładu, pomnożoną przez liczbę wybranych linii wypłat. Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli wypłat, wygrane na linii wypłat mają miejsce na wybranych liniach. Kiedy wygrywasz w jednej rundzie na kilku liniach wypłat, wszystkie wygrane są sumowane. Nagrody z darmowych spinów, gie bonusowych, czy rozproszenia (jeśli dotyczy), także są dodawane do wygranych za linie. Wypłaty za zwycięskie kombinacje otrzymujesz na koniec rundy gry. Funkcje darmowych spinów rozgrywane są z takim samym zakładem i liczbą wybranych przez Ciebie linii, co runda, która uruchomiła daną funkcję. W trakcie trwającej rundy nie zmienisz zakładu. Automat Cops ‚n’ Robbers płaci już od dwóch symboli za worek z pieniędzmi i z diamentami oraz kosztowności, choć to wprawdzie nie jest wysoka suma, bo 2. monety. Za 3 identyczne symbole dostaniesz od 5 do 25 żetonów; za 4 od 25 do 150; ale za 5 dostaniesz od 150 do 750 kredytów. Najwięcej wygrasz za worek z pieniędzmi – 750 monet.

Warto trafiać symbole na linii płatnej, ale jeszcze więcej nagradzają specjalne ikony.

W automacie Cops’n’Robbers jest Wild, dziki symbol (sejf ze złotem) zastępuje dowolny inny symbol rolki, z wyjątkiem Scattera, pomaga ułożyć zwycięską kombinację, a jeśli zawiera ona Wild, dostaniesz podwójną nagrodę. Symbol rozproszenia to radiowóz i wygrasz 250 x całkowitego obrotu, jeśli wylosujesz 5 symboli w dowolnym miejscu na ekranie. Scatter ma podwójną rolę, bo aktywuje funkcje bonusowe — Car Chase. Ten bonus jest główną atrakcją gry. Musisz wylosować rozproszone symbole. Za 3 Scattery otrzymasz 15 darmowych spinów, za 4 radiowozy 25 darmowych gier, a za 5 rozpraszaczy – 100 darmowych obrotów. Wszystkie wygrane mają mnożnik 3x (poza 5x Wild).

W darmowych obrotach uciekasz przed ścigającymi policjantami. W darmowej grze słyszysz wycie policyjnej syreny, a w lusterku widzisz zbliżający się radiowóz. Wciskasz pedał gazu i uciekasz. Pędzisz z maksymalną prędkością i starasz się uciec. Nagle widzi blokadę drogi, a na planszy pojawiają się dwie strzałki. W tym momencie musisz wybrać kierunek, żeby zmylić policję — w prawo lub w lewo. Masz mało czasu na podjęcie decyzji, od której wiele zależy. Słyszysz tykanie zegara, czas biegnie szybko i musisz podjąć decyzji, jeśli tego nie zrobisz, automat sam wybierze. Jeśli uda ci się zmylić radiowóz i uciec, dostaniesz podwójną wygraną.

W automacie Cops and Robbers Scatter pełni jeszcze inną rolę. Jeśli wypadną 3 symbole bez względu na miejsce, dostaniesz kolejną grę bonusową — Cracker. Pojawi się wówczas inny ekran gry z kilkoma sejfami do wybrania i złamania. Musisz wybrać jeden z nich i kiedy go rozbijesz, dostaniesz zawartość, czyli mnożnik całkowitego zakładu tego obrotu. Ta gra premiowa może się również pojawić w darmowych spinach i zsumuje się, dając 3x wygraną. Ten slot jest pełen niespodzianek i tak możesz otrzymać bonusową grę Hot Pursuit. Warunkiem jest wylosowanie przynajmniej 3. Symboli rabusiów, w różnych miejscach walców. Zdobywasz łupy i uciekasz. Klikasz na kostki, rzucasz, przesuwasz się do przodu o tę samą liczbę kroków, a jeśli trafisz na pole z mnożnikiem, monety zostaną dodane do puli, na końcu tej gry. Automat Cops and Robbers podobnie jak większość tego typu gier oferuje funkcję hazardu. Gamble jest rundą ryzyka. Możesz podwoić swoje wygrane lub stracić.

Jest dobrowolna i pojawia się po każdej zwycięskiej kombinacji. Jeśli wciśniesz przycisk „Gamble”, uruchomisz grę. Musisz wybrać jeden z dwóch kolorów kart: czarny lub czerwony. Jeśli Ci się poszczęści, wygrasz, ale kiedy Ci się nie powiedzie, stracisz wszystko, co zarobiłeś. Jak widzisz, ten automat jest niezwykły pod względem funkcji, które to pozwalają wygrywać wiele monet.

Fabuła Gry

Temat gry na automacie Cops’n Robbers jest współczesny i doskonale wszystkim znany. Nigdy się nie zestarzeje, bo od zawsze byli stróże prawa i złodzieje. Policjanci gonią złodziei, którzy skutecznie przed nimi uciekają w grze. Ty jesteś tym razem po ciemnej stronie prawa i masz okazję zgarnąć łupy. Na bębnach znajdziesz tematyczne symbole. Co ciekawe, bębny zostały umieszczone w ścianie, murze więzienia. W tle widać drut kolczasty i elementy zakładu karnego. Bardzo realna sceneria, wykonana dość nietypowo, w stylu retro. Muzyka bardzo ładna, zbliżona do filmu akcji, z momentami komediowymi. Nie wyłączysz dźwięków, bo są naprawdę ciekawe. Gra jest fantastyczna. Grafika może nie zachwyca jak w niektórych automatach, ale jest dostosowana do tematyki. O wiele ciekawsze są tu funkcje, które czynią rozgrywkę, żywiołową i emocjonalną. O to przecież chodzi w slotach. Najważniejsze są monety, a grafika ma jedynie uprzyjemnić grę i to się udało deweloperowi. Automat Cops’n Robbers jest zrenderowany, dzięki czemu rozgrywka jest płynna.

Podsumowanie

Cops’n Robbers jest bardzo prostą grą i do tego niezwykle ciekawą. Można powiedzieć, że to nietypowa gra. Nie zaskakuje piękną kolorową grafiką, ale wynagradza wieloma funkcjami, które mają mnożniki i pozwalają wygrywać monety. W ten slot gra się bardzo przyjemnie. Nie zanudzisz się, bo w Cops’n Robbers jest wiele akcji. Z powodzeniem zabierz grę na wakacje i w wolnych chwilach włącz sobie dla zabawy. Jeśli zdecydujesz się wykupić zakład, musisz zarejestrować się w kasynie i wpłacić depozyt na grę. Możesz wówczas skorzystać z bonusu powitalnego i grać pieniędzmi kasyna w automaty do gier online na pieniądze.

Cops’n Robbers FAQ

Czy automat Cops’n Robbers jest prostą grą?

Tak, gra na automacie Cops’n Robbers jest prosta. Posiada wiele różnych funkcji, ale nie tu nic skomplikowanego. Zasada i budowa gry jest podobna do innych automatów. Włącz darmową grę w automaty i poćwicz, a zobaczysz, że poradzisz sobie.

Co to znaczy, że automat Cops’n Robbers ma niską zmienność?

Automaty online mają zmienność niską, średnią i wysoką. Przy wysokiej wygrywasz rzadziej, ale za to większe kwoty, bo też zakłady są dużo droższe. Natomiast przy niskiej, częściej padają wygrane, choć są niższe, bo też stawki są na każdą kieszeń.

Czym różni się darmowy automat Cops’n Robbers od płatnego?

Różnica jest jedynie w funkcjach bonusowych, których nie ma w wersji darmowej, a jedynie w płatnej. Zasady gry są takie same.

Jaką stopę zwrotu ma automat Cops’n Robbers?

Automat Cops’n Robbers ma stopę zwrotu – RTP o wartości 94,43%. Bywają gry z wyższym współczynnikiem, ale automaty są losowe, więc wygrana zależy od szczęścia i intuicji.
cops n robbers playn go automat online

Graj Cops ‚n Robbers w kasynie na prawdziwe pieniądze

Zastrzeżenie reklamowe
KasynoHEX to niezależny portal publikujący recenzje wiodących spółek kasynowych. KasynoHEX uczestniczy w programach partnerskich oraz udostępnia informacje na temat dostępnych kasyn. Przekierowanie użytkowników na strony kasyn jest nagradzanie przez programy partnerskie. W przypadku, gdy użytkownik zdecyduje się na kliknięcie w link przekierowujący na stronę danego kasyna w celu zasięgnięcia informacji o nim bądź w celu złożenia depozytu, wówczas KasynoHEX może otrzymać komisję od kasyna. KasynoHEX nie nalicza użytkownikom żadnych opłat. Przysługujące nam komisje z tytułu udostępniania informacji o kasynach nie mają wpływu na wrażenia z gry dla użytkownika.
#KasynoBonusZagraj wRecenzja
1
Casombie Kasyno
100% do 500€ + 100 DS Casombie Kasyno
2
Haiti Casino
150% do 2200 PLN Haiti Casino
3
FortuneJack Kasyno
120% do 6BTC + 250 DS FortuneJack Kasyno
4
Megaslot Kasyno
100% do 400 zł + 100 DS Megaslot Kasyno
5
7bitCasino
€400 + 200 FS 7bitCasino
6
Fortune Clock Kasyno
100% + 100 DS Fortune Clock Kasyno
7
Nomini Kasyno
100% do €200 cashback Nomini Kasyno
8
Betinia Kasyno
3200 zł + 200 DS Betinia Kasyno
9
Wazamba Kasyno
100% do 3200 zł + 200 DS Wazamba Kasyno
10
EnergyCasino
20 PLN + 200% aż do 500 zł + Cashback EnergyCasino
11
Nitro Casino
100% do 500 zł + 150 DS Nitro Casino
12
Casinonic
4800 PLN Casinonic
13
CasinoEuro
200% do 4000 zł + 400 DS na Fire Joker CasinoEuro
14
Vulkan Vegas Kasyno
4000 zł + 175 DS Vulkan Vegas Kasyno
15
SlotWolf Kasyno
100% do 1400 PLN SlotWolf Kasyno
16
Booi Kasyno
250% + 125 DS Booi Kasyno
17
Wild Fortune Kasyno
50% do 500 zł Wild Fortune Kasyno
18
Cadabrus Kasyno
100% do 2000 zł + 100 DS Cadabrus Kasyno
19
Playfortuna Kasyno
500$ + 50 DS Playfortuna Kasyno
20
Joo Casino
325% do €450 + 150 DS Joo Casino
21
Casinia Kasyno
100% do 2000 zł + 200 DS Casinia Kasyno
22
Betamo Kasyno
100% do 1000 zł + 150 DS Betamo Kasyno
23
Playamo Kasyno
100% do €300 + 150 DS Playamo Kasyno
24
Malina Kasyno
100% do 2000 + 200 DS Malina Kasyno
25
LibraBet Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS LibraBet Kasyno
26
Rabona Kasyno
100% do 2000 zł + 200 FS Rabona Kasyno
27
Multilotto.com Kasyno
50 DS Multilotto.com Kasyno
28
Enzo Casino
200% do €1500 + 60 FS Enzo Casino
29
Spin Samurai Kasyno
$1200 + 75 DS Spin Samurai Kasyno
30
AstralBet Kasyno
3000€ + 129 DS AstralBet Kasyno
31
Ivi Casino
100% do €300 Ivi Casino
32
Cobra Casino
4300 zł + 300 FS Cobra Casino
33
CasinoSieger
100% do 200€ CasinoSieger
34
NetBet Kasyno
€200 NetBet Kasyno
35
WildTornado Kasyno
5000 zł + 100 DS WildTornado Kasyno
36
Slotum Kasyno
100% do 100$ + 100 DS Slotum Kasyno
37
WestCasino
€600 + 200 DS WestCasino
38
Avalon78 Kasyno
100% do 100€ + 78 FS Avalon78 Kasyno
39
CasinoRoom
100% do 4000 zł + 100 DS CasinoRoom
40
Allreels Kasyno
150% do €500 + 200 DS Allreels Kasyno
41
StickyWilds Kasyno
€25 StickyWilds Kasyno
42
Bitkingz Kasyno
100% do €350 Bitkingz Kasyno
43
Mason Slots Kasyno
€200 + 100 FS Mason Slots Kasyno
44
Scatters Kasyno
€25 Scatters Kasyno
45
EgoCasino
120% + 70DS EgoCasino
46
Leprecon Casino
150% do €20 Leprecon Casino
47
Samosa Casino
€300 + 130 DS Samosa Casino
48
Webbyslot Kasyno
100% do 100 EUR + 100 DS Webbyslot Kasyno
49
Dozenspins Kasyno
100% do €300 +120 DS Dozenspins Kasyno
50
Neon Vegas Casino
500% do 500€ Neon Vegas Casino
51
Slotman Kasyno
100% do €150 + 60 DS Slotman Kasyno
52
JellyBean Kasyno
100% do €1000 + 20 DS JellyBean Kasyno
53
Wild Tokyo Kasyno
1500 zł + 150 DS Wild Tokyo Kasyno
54
KIM VEGAS CASINO
€1300 KIM VEGAS CASINO
55
Tsars Kasyno
€2000 + 200 DS Tsars Kasyno
56
Slottyway Casino
450% Slottyway Casino
57
Casoo Kasyno
€2000 + 200 DS Casoo Kasyno
58
Crazy Fox Kasyno
Cashback 20% Crazy Fox Kasyno
59
Surf Casino
300% do €1000 Surf Casino
60
FEZbet Kasyno
100% do 500€ FEZbet Kasyno
61
GetSlots Kasyno
4070 zł + 155 DS GetSlots Kasyno
62
Dux Casino
€800 + 155 DS Dux Casino
63
Boomerang Kasyno
100% do 2000 zł + 200 DS Boomerang Kasyno
64
Betmaster Kasyno
100% do 200€ + 15 FS Betmaster Kasyno
65
Syndicate Kasyno
€1000 + 200 FS Syndicate Kasyno
66
EuSlot Kasyno
100% do 400 zł +100 FS EuSlot Kasyno
67
AmunRa Kasyno
100% do 4300 zł AmunRa Kasyno
68
Boaboa Kasyno
2000 zł + 200 DS Boaboa Kasyno
69
Energywin Kasyno
200% do 1250 zł Energywin Kasyno
70
CasinoJoy
1000€ + 200 DS CasinoJoy
71
Loki Kasyno
100% do €1000 Loki Kasyno
72
Slotty Vegas Kasyno
500€ + 50 DS Slotty Vegas Kasyno
73
Sloty Kasyno
$1500 + 300 DS Sloty Kasyno
74
InterCasino
€900 + 110 DS InterCasino
75
GunsBet Kasyno
100% do 1350 zł + 100 DS GunsBet Kasyno
76
Red Pingwin Kasyno
100% do €100 + 100 DS Red Pingwin Kasyno
77
Cadoola Casino
450% do 3540 zł + 200 DS Cadoola Casino
78
Yo Yo Kasyno
2000 zł + 200 DS Yo Yo Kasyno
79
1xSlots Kasyno
300€ + 50 DS 1xSlots Kasyno
80
Spela Kasyno
100 DS Starburst Spela Kasyno
81
Expekt Kasyno
800 zł Expekt Kasyno
82
Betsson Kasyno
100% w trzech depozytach do 3 500 PLN + 100 DS Betsson Kasyno
83
Bob Kasyno
100% do €500 + 140 DS Bob Kasyno
84
PokerStars Casino
$100 + 1000 FS PokerStars Casino
85
Mr Green Kasyno
100 DS Mr Green Kasyno
86
Betsafe Kasyno
4000 zł Betsafe Kasyno
87
ComeOn Kasyno
300€ ComeOn Kasyno
88
Bwin Kasyno
200€ Bwin Kasyno
89
Unibet Kasyno
400 zł + 60 DS Unibet Kasyno
90
Betchan Kasyno
50% do 2000 PLN + 120 DS Betchan Kasyno
91
Spinia Kasyno
250€ + 50 DS Spinia Kasyno
92
Genesis Casino
1000$ Genesis Casino
93
Fastpay Kasyno
100% do €100 + 100 DS Fastpay Kasyno
94
Pin-up Kasyno
150% + 250 FS Pin-up Kasyno
95
Joycasino
2000€ + 200 DS Joycasino
96
Alf Casino
2000 zł + 200 DS Alf Casino
97
Campobet Kasyno
100% do 500€ + 200 DS Campobet Kasyno
98
Vegas Hero Kasyno
1000€ + 50 DS Vegas Hero Kasyno
99
iLucki Kasyno
1200 zł + 150 DS iLucki Kasyno
100
LOKI Casino
1200€ + 100 DS LOKI Casino
101
Lady Hammer Kasyno
225% do 1250 zł + 130 DS Lady Hammer Kasyno
102
All Right Casino
10% do 1000 EUR All Right Casino
103
Twin Kasyno
€100 Twin Kasyno
104
N1 Casino
300% do €300 + 120 DS N1 Casino
105
Lucky Bird Casino
100% + 175 DS Lucky Bird Casino
106
ZetCasino
2000 zł + 200 DS ZetCasino
107
Maneki Casino
100% do 333€ Maneki Casino
108
CasinoLuck
€150 CasinoLuck
109
ArgoCasino
220% do 2000 zł ArgoCasino
110
Casino-X
2000€ + 200 DS Casino-X
111
NationalCasino
100% do €100 NationalCasino
112
Unique Casino
€200 Unique Casino
113
Leo Vegas Kasyno
1000€ + 300 DS Leo Vegas Kasyno
114
Spinson Kasyno
999 DS Spinson Kasyno
115
Spin Up Kasyno
€1000 Spin Up Kasyno
116
Casumo Kasyno
€1200 + 200 DS Casumo Kasyno
117
Split Aces Casino
€1000 + 20 DS Split Aces Casino

Najczęściej grane Playn Go Automaty Online